Úvod Novinky ŽiWell menu ponúkne zahraničné jedlá, knedlo-sójo-zelo i bryndzové halušky

ŽiWell menu ponúkne zahraničné jedlá, knedlo-sójo-zelo i bryndzové halušky

REKLAMA

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Menu prináša každý týždeň množstvo bezmäsitých pokrmov, ktoré sú pestré nielen chuťovo, ale aj farebne Geometry dash Dropbox download. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov a nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Hi Bailey subtitled download. Tento týždeň si pochutíte napríklad na bryndzových haluškách, poriadne pestrom mixe zahraničných jedál, ale aj špecialite s názvom knedlo-sójo-zelo 스플래터 스쿨 다운로드.


Donáška priamo k vám:

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 캐시 동영상 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 초고화질 컴퓨터 배경화면 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte ios 13 음악 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 lg g2 driver. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 원서 pdf 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Hancom trial. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 영화 해로 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.


PR

REKLAMA