Úvod Koktail Florbalisti vymenili hokejky za štetce a farbu

Florbalisti vymenili hokejky za štetce a farbu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hokejbalové ihrisko v Mestskom parku vyzerá stále lepšie. Obnova sa realitou stala vďaka piešťanským hokejbalistom, Nadácii Jána Korca a Mestu Piešťany 방사형 배경 다운로드. Ruku k dielu však priložili i piešťanskí florbalisti.


Prvú novembrovú sobotu zobrali do rúk brúsny papier, štetce a farbu a pustili sa do brúsenia, škrabania a následne natierania podporných konzol mantinelov, zvarov na nich a taktiež plôch mantinelov, ktoré boli dopĺňané z pôvodného ihriska jvm 1.7 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tréneri a hráči zo starších žiakov a dorastu, za dopoludnie okrem natierania stihli tiež vyzametať ihrisko a vyčistiť ho od napadaného lístia exchange 2013 다운로드.

Na ihrisku tiež už pribudli polepy s názvom a označením partnerov, rovnako ako kamery na jeho okraji. Vďaka nim vidí operátor mestskej polície, čo sa deje na ihrisku, ale aj v okolí vrámci parku a policajti tak môžu v prípade potreby v lokalite zasiahnuť GameBoy Color.

Ihrisko s novým povrchom je prístupné  okrem športovcov aj širokej verejnosti. Podľa informačnej tabule je hra na ňom podmienená použitím halových tenisiek alebo inline korčulí 터보 다시 mp3 다운로드.

-th- Foto: -mk-
REKLAMA