Connect with us

Koktail

Pre veľký výskyt medveďov bude vyhlásená Lovecká sezóna. Chcete vedieť kde a kedy?

Dostalo sa vám do uší, že nedeľa 21. apríla je nedeľa plná fantázie? Všetky rozprávkové bytosti sú pozvané na veľkú párty nazývanú „KARNEVAL“.

Published

on

Reklama

Preto aj vy deti, neváhajte a vyťahujte svoje jedinečné karnevalové kostýmy zo skríň. Ak ste z nich už vyrástli a nestačili si zaobstarať nové, nevadí. Máme pre vás pripravený špeciálny tím zo Strednej odbornej školy obchodu a služieb. Vizážistky, kaderníčky, kozmetičky sa o všetky deti postarajú. Zapletú vrkoče či namaľujú obrázok na líce, či celú tvár. Aby toho nebolo málo, môžete si vyskúšať spolu s cukrármi zdobenie koláčikov. Z tvorivých dielní si na pamiatku odnesiete vlastnoručne maľovaný kameň, ktorým môžete skrášliť okolie.

Reklama

Svoju účasť na karnevale potvrdili aj Nemo s Dory. Pre Dory pre istotu uvádzame ešte raz miesto a čas stretnutia Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany, A. Dubčeka 27, Piešťany v čase od 15.00 h do 18.00 h.

Pre veľký výskyt medveďov bude vyhlásená Lovecká sezóna. Príde aj špeciálna zásahová jednotka v podobe Labkovej patroly. Sova Rozárka s holúbkami pomôže Popoluške a toreador sa vraj už skamarátil s býkom Ferdinandom. A vy ho môžete potešiť nazbieraním pestrých kvetov. Na zraz priletí aj Harry Potter s Hermionou, ktorí si prizvú aj školu mágie a kúziel. Spolu vás prevedú prvou lekciou čarovania a kúzelných trikov. Najšikovnejší z vás majú možnosť získať aj diplom Harryho Pottera. Na poslednú chvíľu priletia aj múdre sovičky, ktoré vám porozprávajú svoj životný príbeh.

Reklama

Vstup je voľný. Príďte si užiť čarovnú nedeľu na Karneval.

-red- Ilustr. foto: MC Úsmev, -th-

Populárne články