Connect with us

Reklama

Čo sa deje na Lodenici

Na Lodenici, v apartmánovom dome Linea, sa po dlhšom čase rozbehol stavebný ruch. V tomto jedinečnom projekte v Piešťanoch a aj na Slovensku, pribudne 5 nových apartmánov. Viacerí návštevníci Piešťan si LINEU obľúbili v minulosti a mnohí majitelia apartmánov a ich hostia aj v súčasnosti. Prečo…?

Published

on

Bazén Apartmány Linea
Reklama

Linea si svojou polohou, kľudom, vybavením, parkovým areálom o rozlohe 7 000 m² a najmä 2 bazénmi priamo v areáli získala veľkú obľubu pre domov, bývanie a relax v Piešťanoch. Preto sme radi, že sa podarilo aj po žiadostiach viacerých návštevníkov a ľudí vybudovať ďalších 5 pekných apartmánov. Tieto sú priamo zakomponované do už viac ako 5 rokov existujúceho Apartmánového domu LINEA. K dispozícii je pre nových majiteľov samostatný vchod a samozrejme samotný areál plný stromov a zelene.

Bývaním na LINEI získate príjemné prostredie na život. Nové apartmány sú situované len kúsok od bazénov priamo v areáli, dá sa k nim prejsť doslova bosou nohou. Väčší z bazénov má dĺžku takmer 22 metrov. Máte tak ako spolumajiteľ vlastníctvo bazéna v Piešťanoch, čo je doslova unikát 😊. Taktiež Vás príjemne prekvapí spomínaný veľký parkový a udržiavaný areál.

Reklama

Každý z nových apartmánov má svoju vlastnú terasu, niektoré až o rozmere 50 m². Všetky apartmány sú minimálne vo výbave „štandard“ aj s pekne zariadenými kúpeľňami. Ak máte záujem pozrieť si tieto apartmány, nech sa páči, navštívte stránku https://linea.bytypiestany.sk/

Reklama

Z piatich apartmánov, ktoré budú dokončené do konca januára 2024 sú aktuálne voľné už len dva. Tak neváhajte a príďte sa pozrieť na LINEU.

P.S. na Linei problém s parkovaním mať nebudete 😊

VŠETKO DOBRÉ – LINEA

Reklamný článok

Populárne články