Úvod Aktuality V Materskom centre Úsmev bude väčšia pohoda, vďaka participatívnemu rozpočtu

V Materskom centre Úsmev bude väčšia pohoda, vďaka participatívnemu rozpočtu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Materské centrum Úsmev má nové okná. Realitou sa stali vďaka podpore obyvateľov vrámci projektov participatívneho rozpočtu, kde tento zámer uspel v hlasovaní Summer to Kikujiro.

Realizáciu projektu zabezpečilo Mesto Piešťany v uplynulých dňoch prostredníctvom dodávateľskej firmy 이지툰 다운로드. Na mestskom objekte na ulici A. Hlinku neďaleko autobusovej stanice, v ktorom materské centrum sídli, tak boli vymenené staré netesniace kovové okná za nové plastové 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Vďaka tomu by ma byť v centre výrazne vyššia tepelná pohoda a tak isto by mali klesnúť náklady na vykurovanie.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Mesto Piešťany už obstaralo i dodávateľa na víťazný projekt  participatívneho rozpočtu do 5000 eur, ktorým bol zo ziskom 35 percent hlasov projekt MŠ Valová Športujem rád, pohyb je môj kamarát Download Buzz Thorns. Vďaka nemu bude v areáli materskej školy umiestnená zostava Chodník zručnosti.

Z malých projektov do 2000 eur by sa v dohľadnej dobe mali stať realitou zrkadlá, ktoré navrhla obyvateľka Lucia Drábiková, na križovatkách Vrbovská – Mliekarenská, Staničná – Javorinská, Staničná – Partizánska a vymenené by malo byť i zrkadlo na križovatke Mudroňova – Vrbovská toe-ik. Mesto Piešťany už objednalo aj osadenie stolnotenisového stola na sídlisku Bodona, ktoré navrhoval a na verejnej prezentácii predstavil Marián Bucko.  Víťazný projekt do 2000 eur navrhoval Jiří Rais good day. Išlo o doriešenie parkovania pred obytným domom 2873 na Brezovej ulici a ten sa snáď rovnako stane do konca roka realitou.

-th- Foto: -dk-

REKLAMA