Connect with us

Aktuality

Ortopedická ambulancia v nemocnici končí. Na poliklinike budú tri

„Po dlhých rokoch sa nám podarilo ukončiť fungovanie ortopedickej ambulancie v nemocnici v nevyhovujúcich priestoroch. Ambulanciu sme presťahovali do nových priestorov na polikliniku. Keďže sa nám rozrastá populácia doktorov rozhodli sme sa rovno otvoriť aj ďalšiu ortopedickú ambulanciu,“ informovalo v stredu 16. apríla vedenie piešťanskej Nemocnice A. Wintera na sociálnej sieti.

Published

on

Reklama

Na prvom poschodí polikliniky tak začínajú fungovať tri ortopedické ambulancie. Čakacie doby by podľa vedenia nemocnice mali byt časom minulosťou. „Prvé dve ambulancie budú fungovať na objednanie ku konkrétnemu doktorovi. Tretia ambulancia je vyčlenené pre kontroly z urgentného príjmu a pre akútne bolestivé stavy bez úrazu. Akútny úraz patrí na urgentný príjem, aby sa mohol komplexne zhodnotiť,“ vysvetľujú nový systém z ľudia z nemocnice.

Pre pacientov MUDr. Pikusa, MUDr. Ševčíka, MUDr. Klementa a MUDr. Rattaja znamenajú tieto zmeny, že sa už nemusia tlačiť v malej čakárni v nemocnici, ale svojich lekárov už navštívia vo vynovených priestoroch na poliklinike.

Reklama

-red- Zdroj a foto: Nemocnica A. Wintera

Reklama

Populárne články