Úvod Aktuality Policajt v Starej Turej zbil muža ležiaceho na zemi, incident vyšetrí inšpekcia

Policajt v Starej Turej zbil muža ležiaceho na zemi, incident vyšetrí inšpekcia

REKLAMA

Video so zákrokom polície pri obchodnom dome v Starej Turej zdieľali na sociálnych sieťach tisíce ľudí. Incidentom sa bude zaoberať Úrad inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR 올레체 neo 다운로드.

Podľa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne incidentu, ku ku ktorému došlo v pondelok 19. apríla, predchádzalo hlásenie o krádeži alkoholu php file upload.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

„Policajt 37-ročného muža upozornil na to, aby si po sebe odpratal neporiadok a niekoľkokrát ho vyzval, aby z miesta odišiel. Vzhľadom na to, že výzvy policajta muž neuposlúchol, chcel ho policajt z miesta vyviesť 실업인정신청서 다운로드. Muž mal reagovať agresívne a mal klásť aktívny odpor. Policajt preto použil donucovacie prostriedky,“ uvádza v oficiálnom stanovisku KR PZ v Trenčíne Java poi Excel download.

Z videa, ktoré obletelo sociálne siete, je zrejmé, že policajt stúpil mužovi na brucho a uštedril mu aj niekoľko rán päsťami pod rebrá 윤미래 angel 다운로드.

„Podľa informácií, ktoré mám, sa zásah policajta skutočne javí ako neprimeraný. Pri riešení vzniknutej situácie osoba, ktorá sa dopúšťala protiprávneho konania opakovane odmietla uposlúchnuť výzvu na opustenie priestoru, bola agresívna, vyhrážala sa policajtovi zabitím jeho rodiny. Toto všetko bude predmetom vyšetrovania Úradu inšpekčnej služby MV SR. Odsudzujem neadekvátny prístup akéhokoľvek policajta, súčasne je dôležité pozrieť sa na vec zo všetkých strán, vyhodnotiť okolnosti a potom vyvodiť aj zodpovednosť,“ uviedol k prípadu Peter Kovařík, prezident Policajného zboru SR.

REKLAMA