Tento rok ma podieľanie sa na organizácii Prechádzky rozprávkovým parkom len tak „lízlo“, a tak som si ju mohol o to viac vychutnať Free in Spanish. Aká bola? Podľa spokojných výrazov detí (aj mojich) a rodičov, jednoducho opäť výnimočná. Marcela Vrbová a Dáša Dzurechová z Materského centra Úsmev spolu s desiatkami dobrovoľníkov dokázali potešiť viac ako dve tisícky detí, vyčariť im úsmevy na tvári a možno aj niečo naučiť Download the cleaner. Dnes, keď mnohí na všetko pozerajú len cez peniaze, je to o to cennejšie, že obetovali svoj čas, vložili neskutočné množstvo energie a že sa dala dokopy takáto veľká partia ochotná robiť pre radosť druhých 나는 꼽사리다 다운로드.

Takto si predstavujem hrdinov dneška smaart 다운로드. Ľudí ochotných nezištne pomáhať, hoci na to aby dosiahli tento výsledok sa sami musia boriť s množstvom problémov, ale nevzdali to. Toto sú podľa mňa tie správne vzory pre naše deti 반딧불의 묘 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

V poslednej dobe v Piešťanoch (ale asi aj inde) prevládajú vo verejnosti skôr negatívne pohľady na svet. Vidíme zničené fontány, popísané mosty, opitú mládež, ktorá pri návrate z nočného záťahu po sebe necháva „spúšť“ Reddit mobile. Sám seba sa pýtam, kto za to môže? Vnútorný hlas mi hovorí, že každý jeden z nás. Deti len nasledujú príklad, ktorý im dávame. Ak ich necháme na pospas médiam, internetu, hrám a nevidia reálne vzory správania ľudí, ktorí nemyslia len na seba, ťažko od nich môžeme chcieť, aby sa správali tak, ako si predstavujeme hp8710 다운로드.

Pre našu spoločnosť je v týchto chvíľach priam existenčne dôležité, aby každý jeden z nás bol tým najpozitívnejším príkladom pre deti a mládež 윈도우 탐색기 다운로드. Teší ma, že vidím zanietenosť a nasadenie ľudí v športových kluboch, v záujmových občianskych združeniach i dobrovoľníkov napríklad pri takých akciách ako Prechádzka rozprávkovým parkom. Deti týchto ľudí, ale i deti, ktoré s nimi prišli do kontaktu dostali zasiate semiačko dobra a nezištnosti Eternal Sunshine. Polievajme ho všetci svojimi činmi, aby mohlo rásť…

Stručný odkaz  organizátorkám, dobrovoľníkom, sponzorom a všetkým, ktorí priložili ruku k úspešnej Prechádzke rozprávkovým parkom: „Ďakujeme!“

Tomáš Hudccovič

REKLAMA