Folklórna spevácka skupina Povoja Piešťany hľadá šikovného harmonikára/harmonikárku a nové speváčky. Ak máte chuť zachovávať slovenské tradície a prežívať spoločné chvíle s ľuďmi rovnako nadšenými pre folklór, neváhajte artyboard 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Folklórna spevácka skupina Povoja funguje už 28 rokov 산하련 다운로드. Pravidelne sa zúčastňuje vystúpení po Slovensku a spríjemňuje život aj obyvateľom Piešťan. Pri príležitosti 25. výročia vzniku v roku 2016 vydala CD s vianočnými koledami 입고증 다운로드. Bol to v poradí o druhý album tohto kolektívu žien, prvý nahrávali k svojmu desiatemu výročiu. Názov súboru pochádza z jednej zo slovenských ľudových piesní – Povoja, Povoja, zelená Povoja movie Tuhon. Každá členka skupiny má svoj vlastný kroj, pochádzajúci z Piešťan alebo blízkeho okolia. Viac o skupine sa dočítate v článku Povoja vydáva nové CD-čko, uvítala by aj „omladinu“ Download Alice movie from Wonderland.

„Radi vás uvítame v Dennom centre Svornosť na Vážskej ul., každý utorok o 18.00 hod. Ide o záujmovú činnosť, bez nároku na honorár, ale s každoročnou účasťou na letnom folklórnom festivale a na rôznych vystúpeniach 가상 디스크 다운로드. Bližšie informácie na povoja@gmail.com, príp. 0903 233 788,“ pozývajú súčasné členky.

-red-

REKLAMA