REKLAMA

Pri výbere nového bývania v Piešťanoch a okolí je aktuálne z čoho vyberať. V ponuke je možné nájsť prevažne nové rodinné domy od menších stavebníkov v rôznych vyhotoveniach a štandardoch endless os 다운로드. Ak však hľadáte stavebný pozemok a rodinný dom si chcete postaviť sami, alebo prostredníctvom vami vybranej firmy, ponuka je značne limitovaná New West Organic 5. Nasledujú kompromisy, či už ide o miesto, veľkosť pozemku, orientáciu na svetové strany alebo v neposlednom rade cenu. Teraz, však máte príležitosť, kde na toto všetko môžete pokojne zabudnúť call of duty2 다운로드. Pripravovaná zóna DOLINKY v Moravanoch nad Váhom prináša nové stavebné parcely v jedinečnom prírodnom prostredí s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť 택시5 자막 다운로드. Celá zóna je navrhnutá s ohľadom na aktuálne trendy a požiadavky trhu.

Projekt DOLINKY v vzniká severnej pokojnej časti obce, odkiaľ je len na skok do centra ku všetkej potrebnej občianskej vybavenosti a autom ste za pár minút v Piešťanoch pgsql 다운로드. Zónu obklopuje rozsiahly lesný terén s pestrými možnosťami trávenia voľného času. Neďaleko sa nachádza Kúpeľný ostrov, golfové ihrisko, či rekreačné oblasti Download Adobe Reader 10.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Zóna DOLINKY sa od konkurencie odlíši aj tým, že regulatívom tu je daná jednopodlažná zástavba. To znamená, že všetci obyvatelia budú mať na pozemkoch absolútny komfort a súkromie keynote version. „Budúci obyvatelia určite ocenia chodník pre chodcov, ktorý sme navrhli po oboch stranách cesty, ako aj nový chodník, ktorým sme prepojili zónu Dolinky s obcou,“ hovorí Michal Žitník z realitnej kancelárie NEOREAL, ktorá zastrešuje predaj pozemkov 스마트폰 벨소리 다운로드.

„V prípade ak záujemca o bývanie v našej zóne nemá možnosť výstavby po vlastnej línii, vieme klientom ponúknuť rodinné domy, ktoré ponúka na predaj náš dlhoročný partner flex sdk. V tom prípade si klient rezervuje vybraný pozemok, ako aj rodinný dom a o nič viac sa už nemusí starať,“ dodáva s úsmevom Žitník Download the contract form.

Jednou z výhod je tiež aktuálna cena pozemkov. Do začiatku výstavby inžinierskych sietí sú pozemky za uvádzacie ceny, ktoré sa neskôr budú navyšovať. Aj preto je kúpa pozemku v projekte DOLINKY zaujímavou investičnou príležitosťou.

V prípade, že sa chcete o projekte DOLINKY dozvedieť viac navštívte stránku www.dolinky.eu.

PR

REKLAMA