Úvod Novinky Boli ste už v kryokomore?

Boli ste už v kryokomore?

REKLAMA

Zažili ste na vlastnom tele mínus 110 stupňov…? Že je to nemožné takmer na holom tele vôbec prežiť ? Nebojte sa, opak je pravdou Vampire Hunter d Download. Kryokomoru opäť nájdete aj v Piešťanoch, tentoraz v Regeneračnom centre LINEA. O čom to celé teda je ?

Celková kryoterapia zahŕňa dve základné fázy aplikácie nwc2.1 다운로드. Prvou je pobyt v komore s optimálnou liečebno – rehabilitačnou teplotou cca –110°C počas dvoch až troch minút. Podstata druhej, cca. 10 minútovej etapy spočíva vo fyzickej záťaži, napríklad v pohybovej aktivite na stacionárnom bicykli 율려체 다운로드. V optimálnom prípade by mala kúra zahŕňať
8-10 vstupov, pozitívne účinky v zmysle hormonálnej reakcie organizmu sa dostavujú po štvrtom až piatom pobyte v kryokomore 빅 샤크 다운로드. Psychický reštart a prílev energie spojený s vyplavovaním hormónov, najmä endorfínov v tele sa dostaví už po prvom vstupe.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

ÚČINKY KRYOTERAPIE:

Terapia chladom sa odporúča u všetkých akútnych reumatických zápalových ochorení kĺbov, degeneratívnych ochorení kĺbov so sekundárnym zápalovým priebehom, ochorení chrbtice či už zápalové alebo degeneratívne, reumatických ochorení mäkkých častí, kolagenóz, asthma bronchiale, fibromyalgie, spastických svalových ochorení a doliečení po úrazoch a operáciách na veľkých kĺboch, kostiach a kostrovej svalovine 나혼자산다 다운로드.

Terapia je znášaná veľmi dobre, a to i malými deťmi – tu je nutné samozrejme voliť dobu primerane kratšiu (0,5 až 1,5 min).

Kryoterapiu znášajú dobre i osoby vo veľmi vysokom veku (85 rokov), pričom prakticky neexistuje vekové obmedzenie Download Android flash player. Vo všeobecnosti klienti počas pobytu v komore nepociťujú chlad, ale skôr jemné pálenie či tupé bodanie na odkrytých častiach tela (takzvané chladné pálenie) 아파치 index html 다운로드. Po jeho ukončení sa dostavujú prejavy zníženého napätia, uspokojenia, relaxu, sviežosti, psychického a fyzického uvoľnenia, ktoré pretrvávajú niekoľko hodín i dlhšie one hand clapping.

Takže už stačí len vyskúšať a zažiť na vlastnom tele. Kryokomora v Regeneračnom centre LINEA v Piešťanoch je otvorená denne od 15.00 do 19.00 Hearthstone background download. Stačí len prísť, nepotrebujete si nič priniesť. Objednajte sa telefonicky na: 0948 602 702.

…a nebojte sa, takto v kryokomore určite neskončíte 😊


PR

Táto správa je platenou formou reklamy 음성파일 다운로드. Informujte aj vy o vašej ponuke viac ako 60-tisíc čitateľov portálu www.pnky.sk. Podrobnejšie  informácie na inzercia@pnky.sk, alebo 0910 960 610.

REKLAMA