REKLAMA

Spoločnosť ON Semiconductor Slovakia sa môže pridať k najatraktívnejším zamestnávateľom na Slovensku. Dostala sa medzi šestnásť nominovaných firiem uchádzajúcich sa o titul v ankete spoločnosti Profesia v kategórii Centrá zdieľaných Služieb 알뷰어 다운로드.

ON Semiconductor Slovakia sídli v Piešťanoch, avšak ďalšie pobočky už má aj v Bratislave a v Žiline. Spolu na Slovensku zamestnáva takmer 400 ľudí 클리앙 윈도우10 다운로드. V Piešťanoch funguje Centrum zákazníckych služieb, ktoré zabezpečuje technickú, marketingovú a obchodnú podporu. V Bratislave má firma jedinečné vývojové centrum, kde sa navrhujú polovodičové súčiastky, zdokonaľujú softvéry a cloudové riešenia 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드. Pobočka v Žiline navrhuje pre zákazníkov inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Anketa Najatraktívnejší zamestnávateľ sa tento rok koná už po deviaty raz Emergency Contact Network form. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Vzniká tak rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú 유오기 다운로드.

Do hlasovania sa môžu zapojiť zamestnanci, potenciálni zamestnanci i široká verejnosť. Hlasovanie prebieha do 31. 12. 2020 a účastníci môžu vyhrať ceny ako elektrickú kolobežku, inteligentné hodinky či bezdrôtové slúchadlá.

Zamestnanci ON Semiconductor  dostávajú možnosti pre odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách, majú flexibilný pracovný čas a firma im poskytuje tiež jazykové vzdelávanie. Majú možnosť pracovať z domu, dostávajú stravu nad rámec zákona. K dispozícii majú oddychovú a relaxačnú miestnosť, spoločnosť im prepláca športové aktivity a zabezpečuje masáže na pracovisku.

K dispozícii je tiež odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok, príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie, či Sick day a preplatené voľno na zotavenie. Poteší tiež odmena za hospodárske výsledky, preplatenie dopravy do práce, alebo parkovacie miesto v mieste práce.

ON Semiconductor Slovakia poskytuje svojim zamestnancom aj ďalšie benefity ako dni voľna navyše ( Bridge days), deň voľna pri vlastnej svadbe, pri narodení dieťaťa, deň voľna na dobrovoľnícke aktivity. Samozrejmosťou je pravidelné prehodnotenie platu, finančná podpora pri úmrtí zamestnanca alebo člena jeho rodiny, bonus pri narodení alebo osvojení dieťaťa a príspevok pri práceneschopnosti dlhšej ako 1 mesiac.

Firma organizuje pre deti zamestnancov pravidelne letný tábor, darovanie krvi, či vianočnú zbierku potravín.

V posledných dvoch rokoch získala viaceré ocenenia a certifikáty :

2020 World´s Most Ethical Companies
2020 Vision Systems Design Innovators Awards
2020 IoT Breakthrough Awards
2019 IoT Star Awards
2019 World´s Most Ethical Companies.

Prečítajte si tiež

Aj v Piešťanoch sa dá nájsť práca, ktorá vám umožní rásť a bude pre vás zábavou

PR

REKLAMA