Úvod Bleskovky Bananská zákruta dostala nový mikrokoberec

Bananská zákruta dostala nový mikrokoberec

REKLAMA
Anna bal 2021

Obec Banka na svojej facebookovej stránke informovala, že povestná Bananská zákruta dostala v smere od Moravian nad Váhom nový asfaltový mikrokoberec Movie real download. Druhý pruh by mali cestári zrealizovať v stredu.

 

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

 

Zákruta v obci Banka dostala vzhľadom na počet nehôd a šmykov, ktoré v nej vodiči dostávajú pomenovanie aj Bananská Curva Grande 바보의 스카이림 다운로드. Starostka obce Tatiana  Julinyová ešte na jar hovorila o tom, ako majiteľ komunikácie, teda Trnavský samosprávny kraj, nie je ochotný čokoľvek urobiť pre bezpečnosť ľudí pohybujúcich sa v tomto úseku Download The Castle of The Sky.

 

Hovorca TTSK Jaroslav Vacek vo februári reagoval: „V rámci bezpečnostných opatrení vykonal Trnavský samosprávny kraj v tejto zákrute zdrsnenie asfaltu frézovaním, čo zároveň slúži aj na odvádzanie prípadných dažďových vôd Lineage Plaque. Tento úkon sme vykonali aj po dohode s dopravnou políciou. Je dôležité pripomenúť, že tento úsek cesty sa nachádza v obci a maximálna povolená rýchlosť je 50 km/hod 캐시비 다운로드. Dohľad na dodržiavaním pravidiel cestnej premávky vykonáva Policajný zbor SR.“ Podľa poskytnutých vyjadrení, kraj na začiatku tohto roka neplánoval ďalšie úpravy na komunikácii 묻지 마세요 다운로드.

Informácie o tom, že by sa mal riešiť nový asfaltový koberec a aj zvodidlá, ktoré by zabránili autám dostať sa na chodník, či nabúrať do plynových prípojok domov, sa objavili na konci septembra video on your smartphone Naver. Na detaily sme sa pýtali TTSK, zatiaľ však odpovede neprišli. Správu budeme aktualizovať po ich doručení.

-th-

 

 

REKLAMA