Connect with us

Koktail

Zimný prechod Bezovec Piešťany už túto sobotu

V sobotu 20. januára sa uskutoční 38. ročník Zimného prechodu Bezovec Piešťany. Prezentácia sa koná od 11:00 h do 12:30 h na Gonových lazoch. Vybrať si môžete z viacerých dĺžok trás.

Published

on

Reklama


Trasy, po ktorých sa môžete vydať sú tri. Najkratšia má 12 km, stredná 20 a najdlhšia 30 km. Všetky začínajú z autobusovej zastávky Bezovec. Prvá končí v obci Hubina a ďalšie dve v Piešťanoch.

12 km: Bezovec – Gonove lazy – Hubina

Červená značka od Bezovec, BUS smer Sedlo Kostolný vrch. Následne po modrej značke od Sedla Kostolný vrch smer Gonove lazy a Hubina.

Reklama

20 km: Bezovec – Gonove lazy – Výtoky (Čierny potok) – Piešťany

Červená značka od Bezovec, BUS na smer Sedlo Kostolný vrch. Následne po modrej značke od Sedla Kostolný vrch smer Gonove lazy, odtiaľ po zelenej značke smer Výtoky (Čierny potok). Potom dole popri potoku po asfaltovej ceste do obce Moravany /Váhom. Ďalej až do Piešťan.

30 km: Bezovec – Gonove lazy – Krahulčie vrchy – Havran – Piešťany

Červená značka od Bezovec, BUS na smer Sedlo Kostolný vrch. od Sedla Kostolný vrch po modrej značke smer Gonove lazy, odtiaľ po zelenej značke smer Výtoky a Krahulčie vrchy. Na Krahulčích vrchoch odbočiť na červenú značku smer sedlo Havran. Zo sedla Havran potom po modrej značke do Piešťan.

Reklama

Doprava:

tam: z Piešťan / autobus SAD, AS o 9,15 hod.
späť: z Hubiny / autobus SAD, Horný koniec o 12,48 hod.

Štartovné / konzumné:

dospelý: 1€
deti: zdarma

Odmeny:

na Gonových lazoch každý účastník obdrží účastnícky preukaz

Informácie:

Ing. Ladislav Bábik 0904204001

Poznámka:

Pre mladistvých bez dozoru zabezpečí sprievodcu z TJ Bezovec.  Každý sa zúčastňuje akcie na vlastné nebezpečie a preto treba rešpektovať pokyny organizátorov.

-red- Zdroj: TJ Bezovec

Populárne články