Úvod Kultúra Vystavia ľudové hudobné nástroje zo zbierky Kornela Duffeka

Vystavia ľudové hudobné nástroje zo zbierky Kornela Duffeka

REKLAMA

V Dome umenia počas prázdnin vystavia ľudové hudobné nástroje zo zbierky Kornela Duffeka, ktorý bol významnou osobnosťou kultúry v našom meste 카카오톡 데스크탑 다운로드. Výstava sa uskutoční pri príležitosti nedožitých 80. narodenín tohto vzácneho človeka.

Kornel Duffek (vpravo) miloval históriu a venoval sa jej aj ako šéfredaktor Revue Piešťany

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Kornel Duffek sa narodil v roku 1938 v Galante 국악방송 다운로드. Po ukončení štúdií na Štátnom konzervatóriu v Bratislave sa naplno zapojil do kultúrno-spoločenského diania v Piešťanoch. Pôsobil ako kultúrny pracovník, hudobný pedagóg, zberateľ, ale bol aj spoluautorom viacerých publikácií i propagačných materiálov a zanietený ochranca prírody 미션 디럭스 바이블 다운로드.

Za svoje aktivity si vyslúžil ocenenia Cena primátora mesta Piešťany, Cena mesta Piešťany a Pamätnú medailu predsedu Trnavského samosprávneho kraja focus subtitles. Zomrel vo veku nedožitých 80 rokov 26. januára tohto roku v Trnave. 

Vernisáž výstavy sa uskutoční v utorok 3. júla o 17.00 h vo Výstavnej sieni Domu umenia 한컴타자연습 97 다운로드. Výstava potrvá od 3. 7. do 31. 8. a je otvorená utorok až piatok od 14:00 h do 17:00 h a počas víkendov od 14.00 do 18.00 h.

-inf-

REKLAMA