Úvod Kultúra Beckovské Slávnosti oslávia 20. výročie

Beckovské Slávnosti oslávia 20. výročie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Víkend 13. – 15. júla bude aj tento rok už tradične patriť Beckovským Slávnostiam. Slnečné víkendové počasie, rinčanie mečov a výkriky porazených nepriateľov, vôňa všakovakých pochutín, osviežujúce moky a hudba, ktorá príjemne otupí našu myseľ Download Buzz Thorns. O tom, že Beckovské Slávnosti budú výnimočné, nemôže nikto pochybovať.

Jubilejný dvadsiaty krát sa bude atmosféra v Beckove niesť v duchu programu pripraveného pre všetky vekové kategórie toe-ik. Beckovské Slávnosti nie sú len nejakým obyčajným hudobným festivalom alebo jarmokom. Počas troch dní otvárajú svoje brány celým rodinám, ktoré sa každoročne vracajú na toto úžasné miesto good day. Príjemné prostredie poskytuje dostatok priestoru pre atrakcie určené na zábavu našich ratolestí, hudobný program súčasnej, ale aj staršej hudby zaujme mladých aj starých Han Kyung-ae.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Koncerty aj rytieri

Kapely ako Hex, Iné Kafe, Slniečko či Kandráčovci, známi speváci Robo Grigorov, Miros Jaroš a Martin Harich roztancujú a zabavia naozaj každého 다이소 멤버십 다운로드. Rekonštrukcie stredovekých bitiek, rytieri, lukostreľba či remeselný jarmok sú hlavným lákadlom pre milovníkov histórie. O túto časť programu sa tento rok postará historická skupina Rytieri Hector Download Autocad 2018.

Samozrejmosťou je aj množstvo sprievodných akcií, ako napríklad súťaž Vidlomet majstrovstvá sveta hode vidlami do diaľky alebo diskusná aréna, v ktorej budú prebiehať zaujímavé prednášky a predstavenia Find the wrong picture for free download. Zaručeným bonusom je veľká porcia dobrej nálady potrebnej pre strávenie skvelého víkendu plného zábavného programu pre každého overseas music. Ak na Beckovské Slávnosti zavítate raz, žiadny ďalší ročník si nenecháte ujsť Download Arirang News.

TS Foto: Double Agency

REKLAMA