Úvod Aktuality Srnček sa zakliesnil sa do plota. Ten museli pri vyslobodzovaní rozrezať

Srnček sa zakliesnil sa do plota. Ten museli pri vyslobodzovaní rozrezať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V stredu 27. júna zbadal okoloidúci srnčeka pri  Pomníku padlým rumunským vojakom na Žilinskej ceste. Nahlásil to pracovníkom Služieb mesta Piešťany, ktorí začali situáciu riešiť 취영롱 다운로드. Polícia uzavrela Žilinskú cestu pre hrozbu vbehnutia srnčeka pod kolesá auta. Zviera sa v snahe ujsť, zakliesnilo do oplotenia. Policajti tak obnovili premávku a na pomoc bol privolaný veterinár 국제시장 영어자막 다운로드.

Privolaný veterinárny lekár Luboš Macháč srnčekovi poskytol infúziu a ošetrenie iptime searcher. Medzičasom zamestnanci údržby SMP prepílili mrežu a srnčeka uvoľnili. Po ošetrení ho poľovný hospodár Pavol Zaťko previezol na pokojnejšie miesto za PVOD Piešťany, kde bol vypustený do voľnej prírody. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Dnes to bola  ukážková spolupráca, aká by mala byť vždy v tomto meste medzi Službami mesta Piešťany, políciou, mestskou políciou a veterinárom 사탄의인형 2019 다운로드. Sme radi, že sa nám ho podarilo vyslobodiť a vypustiť, pričom sa vyzeral zdravo a skryl sa do ďateliny. Ďakujem všetkým,“ povedal na margo akcie, ktorá trvala približne trištvrte hodinu Peter Tekula zo Služieb mesta Piešťany 바이트 계산기 다운로드.

-red- Foto: Peter Tekula

REKLAMA