Úvod Novinky Pretekári z ŠK KAJAK Moravany nad Váhom predviedli na regate vynikajúce výkony

Pretekári z ŠK KAJAK Moravany nad Váhom predviedli na regate vynikajúce výkony

REKLAMA
Knebl

Piešťany boli od piatka 26. do nedele  28. mája dejiskom tradičnej Medzinárodnej regaty v rýchlostnej kanoistike, ktorá si píše už svoj 31 Free call of duty download. ročník. Už desaťročia si drží svoju vysokú, svetovú úroveň a aj tento rok sa tu konali veľmi kvalitné preteky. Prihlásených bolo okolo 400 pretekárov zo 17 krajín sveta, čím sa preteky zaradili medzi najväčšie juniorské regaty, alebo regaty vôbec, na svete 수련충 다운로드. A to nielen počtom, ale aj silou zúčastnených krajín, medzi ktorými nechýbali kanoistické veľmoci Nemecko , Maďarsko, Poľsko, Česká Republika a samozrejme, nemôžeme zabudnúť na slovenských pretekárov, ktorých štartovali štyri desiatky Greatest King of DodonPachi. Pretekalo sa tri dni na 1000m, 500m a 200m trati.

Slovákom sa tento rok podarilo priniesť si z regaty až 3 zlaté medaile v singlových disciplínach a o dve z nich sa zaslúžili práve moravianski kanoisti z ŠK KAJAK Lukáš a Lucia Valoví 기획안 양식 다운로드. Zaslúžené víťazstvo si priniesol Lukáš Valo v C1 na 200m. Na 500m trati získal krásne 2.miesto a na 1000m to bolo vynikajúce 4.miesto. Lucia Valová suverénne zvíťazila v C1 500m, na 1000m trati skončila v C1 štvrtá a na 200m dopádlovala na 5.mieste qt creator 다운로드. V C4 získala spolu s Martinou Havrilovou, Sandrou Tinkovou a Viktóriou Ikréniovou striebro. V C2 na 200m, 500m a 1000m vypádlovala spolu s Viktóriou Ikreniovou zakaždým 4.miesto n player.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

„Tohtoročná regata bola pripravená tradične na veľmi vysokej úrovni a veľké poďakovanie patrí hlavne piešťanským organizátorom movie Hitman. Ja by som sa však chcel poďakovať obom trénerom Lukáša a Lucie – Jurajovi Homolovi za jeho dlhoročnú a systematickú prácu s nimi. Jeho obetavý a profesionálny prístup nám môžu mnohí závidieť 지질도 다운로드. Taktiež obrovská vďaka patrí aj trénerovi VŠC Dukla Banská Bystrica Mariánovi Ostrčilovi, s ktorým obaja začali spolupracovať v príprave a denne dochádzali na tréningy do Trenčína, aby sa hlavne zdokonalili v technike Download The Antoinemovie Movie. Výsledky sú spojením profesionálnej práce oboch trénerov a taktiež poctivým prístupom k tréningom oboch pretekárov. Takisto poďakovanie si zaslúži aj fyzioterapeutka Miška Minárová, ktorá v nedeľu bez váhania prišla pomôcť Lukášovi, ktorý mal po sobotňajšom preteku problémy s ramenom Download better translators. Urobila skvelú prácu, pretože sa mu práve v nedeľu podarilo pretek vyhrať.

Ďakujem aj našim fanúšikom, ktorých prišlo aj vďaka domácemu prostrediu veľmi veľa. Boli to pre nás nádherné preteky, ktoré sme si naplno užili a tešíme sa, že pretekári z ŠK KAJAK Moravany nad Váhom sa takto zaradili medzi tých najrýchlejších vo svojich kategóriach aj v medzinárodnej konkurencii. Obom pretekárom budeme držať palce o týždeň na kanáli Zemník, kde sa zúčastnia kvalifikačných pretekov na pre nich najvýznamnejšie preteky v tejto sezóne Majstrovstvá Európy juniorov v Belehrade a Európsky olympijský festival mládeže v Gyori. Bude to veľmi náročné, lebo postup získa len jeden pretekár v danej kategórii. Sme síce malý klub, ale svoju prácu sa snažíme robiť poctivo a hlavne so srdcom. Veríme, že sa to odzrkadlí nielen na výkonoch pretekárov, ale aj na atmosfére v klube,“ vyjadril sa Igor Valo, predseda ŠK KAJAK Moravany nad Váhom.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“3572″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“180″ thumbnail_height=“120″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“pid“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“1500″]ŠK KAJAK

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba