Úvod Komunálne voľby 2010 Ing. Juraj Brna

Ing. Juraj Brna

REKLAMA

Ing. Juraj Brna, 54 rokov

geodet, nezávislý kandidát

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

volebný obvod č.2, kandidát číslo 3

[singlepic id=7258 w=320 h=240 float=right]Na začiatok by som rád poďakoval všetkým známym, sympatizantom, kamarátom a priateľom, ktorí ma podporili podpisom v petícii k mojej kandidatúre na nezávislého poslanca 포켓몬스터 오메가루비 다운로드.

V Piešťanoch som od narodenia, žijem tu celý život a tu chcem prežiť starobu. V tom je celý obsah, môj postoj a zodpovednosť voči mestu node.js 이미지 다운로드. Piešťany mám rád, je tu môj domov, rodina, priatelia, kamaráti, známi, Váh, park, EVA, most, Kúpeľný ostrov, Sľňava, Bezovec, ……..alej z Červenej veže na Bacchus vilu, ktorá je vidieť pri návratoch z juhu alebo severu, vtedy sa teším, že o chvíľu som doma … ShowAppStore. Podobne pri ceste od Topoľčian, keď sa zhora otvorí pohľad na celé toto „krásne miesto na svete“.

Hovoriť, čo by som spravil v prípade zvolenia by bolo nepoctivé, lebo nepoznám finančné možnosti mesta, ktorého potreby sa menia temer každý deň 유튜브 프리 다운로드. A úprimne hovorím, že nie som odborník na dopravu, parkovanie, sociálne služby, zdravotníctvo, odvoz smetí …. Na to sú odborníci, aj napr 제이 쿼리 다운로드. na MsÚ. Viem , že peňazí nikdy nebolo dosť a asi ani nebude, aby pokryli všetky potreby, požiadavky a záujmy. Avšak pri ich rozdeľovaní je treba byť ostražitý, aby peniaze, ktoré sú k dispozícii boli vynaložené zmysluplne v záujme mesta a nie len skupín, ktoré zastupujú napr Peview. lobbisti. Vážim si vyrovnanú rozpočtovú politiku bez nezodpovedného zadlžovania sa. Som zástancom trvalo udržateľného rozvoja a za múdru ochranu životného prostredia 트리오브세이비어 그리드 다운로드.

REKLAMA