Connect with us

Komunálne voľby 2010

Ing. Juraj Brna

Published

on

Reklama
Reklama

Ing. Juraj Brna, 54 rokov

geodet, nezávislý kandidát

volebný obvod č.2, kandidát číslo 3

[singlepic id=7258 w=320 h=240 float=right]Na začiatok by som rád poďakoval všetkým známym, sympatizantom, kamarátom a priateľom, ktorí ma podporili podpisom v petícii k mojej kandidatúre na nezávislého poslanca.

Reklama

V Piešťanoch som od narodenia, žijem tu celý život a tu chcem prežiť starobu. V tom je celý obsah, môj postoj a zodpovednosť voči mestu. Piešťany mám rád, je tu môj domov, rodina, priatelia, kamaráti, známi, Váh, park, EVA, most, Kúpeľný ostrov, Sľňava, Bezovec, ……..alej z Červenej veže na Bacchus vilu, ktorá je vidieť pri návratoch z juhu alebo severu, vtedy sa teším, že o chvíľu som doma …. Podobne pri ceste od Topoľčian, keď sa zhora otvorí pohľad na celé toto „krásne miesto na svete“.

Hovoriť, čo by som spravil v prípade zvolenia by bolo nepoctivé, lebo nepoznám finančné možnosti mesta, ktorého potreby sa menia temer každý deň. A úprimne hovorím, že nie som odborník na dopravu, parkovanie, sociálne služby, zdravotníctvo, odvoz smetí …. Na to sú odborníci, aj napr. na MsÚ. Viem , že peňazí nikdy nebolo dosť a asi ani nebude, aby pokryli všetky potreby, požiadavky a záujmy. Avšak pri ich rozdeľovaní je treba byť ostražitý, aby peniaze, ktoré sú k dispozícii boli vynaložené zmysluplne v záujme mesta a nie len skupín, ktoré zastupujú napr. lobbisti. Vážim si vyrovnanú rozpočtovú politiku bez nezodpovedného zadlžovania sa. Som zástancom trvalo udržateľného rozvoja a za múdru ochranu životného prostredia.

Populárne články