Úvod Novinky Zrkadlisko, bazén, či masáž si môžete dopriať aj vy

Zrkadlisko, bazén, či masáž si môžete dopriať aj vy

REKLAMA

Potrebujete regeneráciu a relax pre telo i ducha? Hotel Granit Piešťany – kúpeľný ústav ponúka permanentky do zrkadliska platné po celý rok za výnimočné ceny Soaon Odyssey Scale. Rovnako tak si môžete doprať za top cenu plávanie v bazéne, či ručnú lymfatickú masáž.

Zrkadlisko je bazén s umelým dnom naplnený prírodnou termálnou minerálnou vodou s teplotou 38 -39 °C, v ktorej je klient ponorený do výšky ramien, alebo sedí po obvode bazéna rpgxp 다운로드. Terapia funguje na princípe vstrebávania minerálnych látok pokožkou za súčasného termického pôsobenia vody. Má celkové relaxačné účinky na vaše telo, upokojuje a regeneruje sql server 2005 다운로드.

Pri voľnom predaji procedúry sa predpokladá dobrý zdravotný stav. Procedúru si viete dopriať priamo v kúpeľnom ústave Hotela Granit Piešťany. Permanentka je určená na 10 vstupov s cenou 50 € a platí celoročne MasterCam x8.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Rovnako sú stále  v predaji aj permanentky na vstupy do bazéna Download backtrack 5! Ku každej zakúpenej permanentke na bazén dostanete ako pozornosť od Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav, jeden vstup do Zrkadliska grátis 윈도우 10 1903 다운로드. Cena permanentky do bazéna je 30 € za 10 vstupov. Onedlho budú v predaji aj permanentky na vonkajšie bazény s oddychovou zónou, ktoré sú v prevádzke počas celej letnej sezóny 8090 가요 다운로드.

Hotel Granit Piešťany – kúpeľný ústav má pre vás aj ďalšiu zaujímavú ponuku na mesiac apríl 피트니스 대회 다운로드. Dopriať si môžete lymfatickú ručnú masáž so zľavou 15 percent.

Lymfodrenáž vám pomôže pri oslabenom imunitnom systéme, pri pooperačných a poúrazových stavoch, spôsobuje rýchlejšiu regeneráciu po záťaži, pri pocite ťažkých a unavených nôh 웹 게임 소스 다운로드. Vhodná je tiež pri migrénach a bolesti hlavy, na zmiernenie celulitídy, ako prevencia kŕčových žíl a na detoxikáciu tela. 

Pre viac informácii kliknite na www.granitpiestany.sk alebo zašlite e-mail na recepcia.pn@horezza.sk, či zavolajte na +421 (0) 33 7983 111 Autocad 2014 free download.

Príďte si oddýchnuť a načerpať novú energiu do malebného zámočku kúpeľného ústavu a vyskúšajte ponúkané procedúry!

PR

 

REKLAMA