Úvod Novinky ŽiWell menu je aj tentokrát bohaté na zdravé i chutné jedlá

ŽiWell menu je aj tentokrát bohaté na zdravé i chutné jedlá

REKLAMA
Anna bal 2021

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Mackintosh. V najbližších dňoch si môžete pochutiť napríklad na exotických špecialitách, akými sú Dusený daikon s bazalkou, Marinované pečené tofu, Kelové kofty s ľanom, Alu patra – smažené zemiakové závitky, ale aj na Farebnom kapustovom šaláte s kukuricou a Kokosových burfách s hrozienkami 다마고치 게임 다운로드.

Donáška nášho menu priamo k vám:

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 오페라의 유령 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 악성코드 울타리 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 원더캠 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 보스베이비 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 windows 10 kn iso.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Love Live 1st. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 엘사 사진 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA