Úvod Novinky V ŽiWlli ochutnáte indické, arabské, ale aj viaceré európske špeciality

V ŽiWlli ochutnáte indické, arabské, ale aj viaceré európske špeciality

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Menu prináša každý týždeň množstvo bezmäsitých pokrmov, ktoré sú pestré nielen chuťovo, ale aj farebne 이누야샤 완결편 게임 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov a nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Mamma Mia1 download. Menu budú tento týždeň dominovať špeciality indickej, arabskej, ale aj európskej kuchyne, pochutiť si budete môcť aj na obľúbenom Fazuľovom burgri s chedarom Sandol Gothic download. Návštevníkov určite potešia aj jedlá ako Hustá hrachová polievka so saturejkou a osmaženým tofu, Marocká polievka z červenej šošovice, Ratatouille s čerstvou bazalkou, Vegetariánska sekaná, Andalúzsky šalát s cestovinou a kyslou smotanou, ale aj Špaldové lievance s džemom 미래에셋 증권 hts 다운로드.

Donáška priamo k vám:

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Download Android Studio 2.0. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel Kung Fu Panda 3. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Download the dart editor. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 안드로이드 다중 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 jackson.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky movie company. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.PR

REKLAMA