REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už túto sobotu 6. júla môžete zažiť jedinečnú Terrace party v meste snov. Účinkovať bude aj jeden z najlepších európskych djov drum and bassu free photos. Pripravené sú tiež ďalšie vystúpenia, výborné koktaily, pivo a špeciálne menu. Nenechajte si ujsť neopakovateľnú atmosféru terasy Regal Burger na nábreží Váhu 보배드림 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

O zábavu sa postarajú B-Complex, The Prophecy, André Tribale & Missberry a Synthaix 스케치업 다운로드. Hlavným účinkujúci B-complex sa dostal do povedomia najmä vďaka hitu Beautiful Lies a je známy na dnb scéne po celom svete. Ďalší účinkujúci, duo The Prophecy, sa za krátku dobu dostalo napríklad na RAM Records, Renegade Hardware a Cause4Concern 시아미 다운로드. Ich produkcia a sety sa pohybujú najmä v oblasti subžánru neurofunk.

Tešiť sa môžete tiež na Andre Tribale a Missberry. André Tribale je slovenský deep-tribal-tech house a techno dj/producent pôsobiaci na scéne viac ako 20 rokov Download The Dog Barking. Je víťazom slovenskej a finalistom celosvetovej prestížnej djskej súťaže Burn Residency 2016 na IBIZE. Slovenská djka Djane Missberry svoje cítenie hudby a rytmov pri vystúpeniach pretvára do kreatívnych mixov plných pozitívnej energie edsql server 2017. Inklinuje prevažne k deepovejším žánrom ako je deep house, deep tech a deep techno.

Okrem hudby organizátori pripravili vonkajší bar, kde sa bude podávať päť základných koktailov, ale i výčap s výborným pivom a špeciálne menu. 

Viac informácií a aktuálne správy k podujatiu nájdete v FB udalosti 윈도우 1809 다운로드.

PR

REKLAMA