Úvod Novinky Prior oslavuje, ale darčeky dostanete vy

Prior oslavuje, ale darčeky dostanete vy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obchodný dom Prior Piešťany oslavuje 36. výročie svojho otvorenia. Pripravil pre vás opäť deň plný zaujímavých prezentácií, kultúry, zábavy i občerstvenie zadarmo 아오오니 2 0 영화 다운로드.

 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Oslava sa uskutoční v piatok 20 아롱체 다운로드. septembra v priestoroch pred OD, ale aj na trávnatej ploche vedľa nákupného centra. Tešiť sa môžete na prezentáciu automobilov rôznych značiek, ktoré budú vystavené od 11:00 h do 18:00 h 100세 인생 다운로드. V rámci kultúrneho programu uvidíte vystúpenie tanečných skupín základnej umeleckej školy, módnu prehliadku aj so svadobnými šatami a na záver vystúpi speváčka Simsalala Windows 10 English Language Pack.

V rámci módnej prehliadky uvidíte kolekciu šiat zo Svadobného salónu Ľubica, dámsku módu z butiku Ajka, ale aj oblečenie pre deti od Sagi- detská móda Samsung genuine firmware download. O výzdobu sa postará kvetinárstvo LuFlowers.

Deti sa môžu tešiť na najväčšie nafukovacie atrakcie na Slovensku, maľovanie na tvár a kreatívne dielne Steam downloads around the world. Ak vysmädnete je pre vás pripravené pivo, kofola i chutné pekárenské výrobky z PEKÁRNE ŠKOLUDA zdarma.

Tak nezabudnite, v piatok pred OD Prior 나는 부정한다 다운로드.

PR

REKLAMA