Úvod Koktail Poľovnícke slávnosti už zajtra

Poľovnícke slávnosti už zajtra

REKLAMA

Poľovnícke psy v akcii, ukážky vábenia zveri, sokoliari, či sprievod poľovníkov a ekumenická svätá omša, to všetko, ale i ďalší program na vás čaká už zajtra v sobotu 28 HeatFilm Express. októbra v areáli  Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav F. E. Scherera na Teplickej ulici počas Poľovníckych slávností Youtube mp3. Organizuje ich Slovenská poľovnícka komora a Slovenský poľovnícky zväz  v spolupráci so spoločnosťou HOREZZA, a.s. a Zväzom vojakov SR 문명6 무료 다운로드.

Podujatie odštartuje o 10:00 hod 입술의 말 다운로드. a pre návštevníkov je pripravený  program až do 17:00 hod. Hneď v úvode sa predvedú poľovnícke psy. Od 10:30 h sa bude maľovať na tvár, pričom deti budú môcť zmeniť svoju podobu až do konca podujatia 지니 음악 다운로드. Ukážky vábenia zveri sú naplánované na 11:30 h  a 13:00 h sa predvedú skoliari. Nasledovať bude o 14:15 h sprievod s jeleňom od Slovenskej sporiteľne a podujatie vyvrcholí ekumenickou svätou omšou v areáli konanie podujatia 원펀맨 2기 5화 다운로드. Na Poľovníckych slávnostiach nebude samozrejme chýbať ani ukážka poľovníckych trofejí a taktiež uvidíte ukážky ručných zbraní vo výzbroji OS SR 총몽 애장판 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Podávať sa bude guláš z diviny, pripravené je občerstvenie, oškvarkové pagáče a koláčiky z domácej kuchyne hotela, teplé a studené alkoholické aj nealkoholické nápoje a varené vínko Three Kingdoms 2.

Podľa poslednej predpovede, by malo byť síce pod mrakom, ale od obeda bez dažďa, tak neváhajte a príďte navštíviť toto zaujímavé podujatie Immortal Song2 mp3.

-PR- Ilustr. foto: -mp-

REKLAMA