REKLAMA

Veľmi efektívna a časovo nenáročná tréningová metóda… iba 2×20 minút týždenne stačí na rýchle dosiahnutie výsledkov 엔드노트 무료 다운로드. Neveríte? Presvedčte sa na vlastnej koži!

V Piešťanoch fungujeme už viac ako 5 rokov a naše výsledky i množstvo spokojných klientov hovoria za všetko Download 1q84. Prvá hodina je u nás úplne GRÁTIS, ukážková. Pracujeme na objednávky, na „otestovanie“ stačí prísť na tzv. „skúšobnú hodinu“, kde inštruktor vysvetlí princíp fungovania a tiež si cvičenie na vlastnej koži vyskúšate Godfather 2.
Intenzity sa nemusíte báť, pretože každá časť tela sa nadstavuje individuálne, podľa Vašich schopností a potrieb. Prispôsobíme tak tréning každému na mieru 아이패드 오픈로드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Preto je toto cvičenie také unikátne a vhodné pre všetkých, ženy aj mužov, vo veku 18+ až …. nezáleží :) Tréning (prípadne masážne programy) sú vhodné aj pre staršie osoby :)

HIGH – TECH Fitness tréning podporený EMS technológiou, ktorú obsahuje náš prístroj je vysoko efektívny, celkový a časovo úsporný celotelový tréningový program, ktorý umožňuje už po krátkom čase badať zreteľné výsledky video on how to use fire extinguishers. Športová veda čoraz častejšie využíva HIGH – TECH tréningovú metódu, ktorej súčasťou je EMS (elektrostymulácia) na prípravu individuálnych cvičebných programov pre profesionálnych a vrcholových športovcov 너의 이름은 더빙 다운로드.
Vďaka špecifickému EMS-Posing (držaniu tela) sa kontrakcie svalov cielene posilňujú a zosilňujú. Pod dosiahnutím optimálneho tréningového výsledku rozumieme, impulzné napínanie, alebo pohybovanie svalov proti sile prichádzajúcej intenzite stimulov 정령왕 엘퀴네스 다운로드.

Tréning na našom prístroji zvyšuje jeho maximálnu účinnosť a dobu pôsobenia, čo môže viesť k nasledovným výsledkom:

 • Žiadané spevnenie a vyformovanie postavy a svalstva (hypertrofia)
 • Vyrovnanie svalových disbalancií
 • Redukcia tuku a zníženie celkovej hmotnosti
 • Zníženie prejavov celulitídy
 • Zníženie kĺbovej záťaže
 • Minimalizovanie času potrebného na cvičenie (doba tréningu sa pohybuje od 15 do 20 minút)
 • Zlepšenie prekrvenia podkožného tkaniva
 • Nadobudnete lepší pocit z vášho tela a jeho držania
 • Zníženie bolestí v chrbtici (zníženie svalového napätia)
 • Profylaxia osteoporózy – zníženie rizika zlomenín

VYSOKO EFEKTÍVNY, STRHUJÚCI, ÚSPORNÝ A JEDINEČNÝ

Nájdete nás: SJU FITNESS PN, Teplická 68 (nad fitness Bella), Piešťany
Kontakt: 0949759901
FB: https://www.facebook.com/speedfitnesspiestany

REKLAMA