Úvod Aktuality Ukradli šperky za viac ako 5000 eur, polícia žiada o pomoc občanov...

Ukradli šperky za viac ako 5000 eur, polícia žiada o pomoc občanov na celom Slovensku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pred dvomi týždňami v Seredi ukradli zlaté šperky za viac ako 5000 eur. Polícia dnes zverejnila výzvu pre celé Slovensko, ak si obyvatelia všimnú Mercedes Benz s írskym evid 슈퍼마리오 선샤인 다운로드. číslom 05-D-83134, prípadne im niekto bude ponúkať zlaté šperky na predaj, aby akékoľvek informácie poskytli na linku 158.

„Seredská polícia vyšetruje krádež zlatých šperkov za viac 5000 eur Download Detective Conan's Nightmare of Pure Black. V piatok, 14. 7. vošli do zlatníctva v poobedných hodinách v meste Sereď tri osoby, dve ženy a jeden muž. Anglicky hovoriaci zákazníci sa tvárili solventne a v predajni prejavili záujem hneď o niekoľko zlatých retiazok, náramkov a hodinky 아이폰 펌웨어 다운로드. Vybraný tovar zabalila predavačka do darčekových krabičiek. Aby odvrátili pozornosť, jedna zákazníčka odlákala pozornosť ďalšej ženy v predajni a keď sa predavačka od nich vzdialia, druhá žena vybrala šperky z krabičiek a vložila si ich do tašky 두둥실 내 새끼 다운로드. Celý manéver trval
niekoľko sekúnd. Muž, ktorý si vybral hodinky, za ne aj zaplatil. Predavačka vložila všetok vybraný do tovar do igelitovej tašky a prelepila ju páskou 미니언 즈 파라다이스 다운로드. Keďže sa v predajni nedalo platiť cez terminál, žena ju požiadala, aby jej tovar odložila a ako
zábezpeku jej ponúkli zálohu 50 eur, čo predavačka odmietla,“ popisuje situáciu trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová 히오스 백그라운드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Trojica sa do predajne viac nevrátila a predavačka o niekoľko minút zistila, že šperky jej ukradli. Polícia podľa vyjadrenia hovorkyne ihneď po nahlásení prípadu preverila všetky dostupné kamerové systémy a zistila, že išlo o občanov Rumunska, ktorí sa pohybovali po meste na aute Mercedes Benz s írskou poznávacou značkou 넥서스5x 유심 다운로드.

Krátko pred skutkom dostal 19 ročný Rumun pokutu za priestupok v doprave. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže a zo skutku obvinil 19 ročného Kostela 다음 동영상 다운로드. Na stotožnení žien polícia naďalej intenzívne pracuje. Nie je vylúčené, že podobným spôsobom sa osoby pokúsia aj o ďalšiu krádež.
Polícia žiada ľudí po celom Slovenku, ktorí si všimnú uvedené osoby a Mercedes Benz s írskym evid 범죄 도시 다운로드. číslom 05-D-83134, prípadne im niekto bude ponúkať zlaté šperky na predaj, aby akékoľvek informácie poskytli na linku 158.

TS KR PZ Trnava /red

REKLAMA