Úvod Novinky Mango: V piatok vás čaká Jarmočná oldies párty. Zabávať vás bude Duo...

Mango: V piatok vás čaká Jarmočná oldies párty. Zabávať vás bude Duo Jamaha

REKLAMA
Esesko

Každoročnú tradíciu – Jarmočnú párty v klube Mango tento rok doslova vyšperkovali a verte neverte, podarilo sa im „ukecať a zavolať“ jednu z najžiadanejších kapiel u nás aj v Čechách 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드. Táto dvojica je zárukou tej najlepšej zábavy a ich repertoár dokáže zabaviť ľudí v každom veku. Dámy a páni DUO JAMAHA 😍.


Už v piatok 20 후레자식 다운로드. septembra to títo dvaja šoumeni odpália na plno v Mangu a vy sa môžete tešiť na parádnu zábavu, na overené „hitovice“ a na tú naj „atmošku“ v meste 즐거운 사라 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nebude chýbať ani cukrová vata či burčiak ako welcome drink. Spolu s Duom Jamaha to za mixpultom v rytme Oldies roztočí   Dj Lukas.O a za barom sa na vás teší  vždy vysmiata obsluha 고스트 11.5 다운로드.

Music: DJ LUKAS.O & Hudobná skupina Duo Jamaha
Fotenie & autogramiáda
Hosteska & welcome drink – Burčiak JM Vinárstvo Doľany
Cukrová vata & cukrové lízatka GRATIS
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+
Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !! 소스 세이프 2005 다운로드!

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr re-shack weapon. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie atď. Posúdenie skutočností je v kompetencii personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event Download the 2015 New Year card!

Info & rezervácie: 0905 546 374

PR

REKLAMA