Úvod Aktuality Piešťany majú hostiť nočnú leteckú šou

Piešťany majú hostiť nočnú leteckú šou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Festival letectva, ktorý je naplánovaný na budúci rok v termíne 9. a 10. mája, má priniesť aj nie úplne bežnú novinku. Má ňou byť nočná letecká šou 이누야샤 완결편 게임 다운로드. Informovali o tom organizátori festivalu prostredníctvom tlačového materiálu, ktorí distribuoval Trnavský samosprávny kraj do schránok obyvateľov regiónu Mamma Mia1 download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Prvý ročník Festivalu letectva poznačilo počasie, ale organizátori sú aj tak spokojní, keďže na piešťanské letisko zavítalo v sobotu na začiatku mája 20-tisíc divákov Sandol Gothic download. Nedeľný program sa z bezpečnostných dôvodov napokon organizátori rozhodli zrušiť. Môže za to predovšetkým vietor a dážď, ktorý bol predpovedaný na druhý deň podujatia 미래에셋 증권 hts 다운로드.

Podľa organizátorov boli v Piešťanoch spokojní diváci i vystupujúci piloti a v meste ako hostiteľskej destinácii vraj drieme veľký potenciál Download Android Studio 2.0. Pre budúci ročník pripravujú novinku v podobe nočnej air show, ktorá bude mať na Slovensku premiéru.

Festival letectva sa  uskutoční 9 Kung Fu Panda 3. a 10. mája pričom bude súčasťou oficiálnych osláv 75. výročia konca II. svetovej vojny. Program bude tiež venovaný 140. výročiu narodenia generála Milana Rastislava Štefánika Download the dart editor.

-red-

REKLAMA