Úvod Novinky Mango pre vás chystá poriadnu silvestrovskú párty

Mango pre vás chystá poriadnu silvestrovskú párty

REKLAMA
Esesko

Ani sme sa nenazdali a opäť tu máme po roku Silvester. Piešťanské Mango pre vás pripravilo párty, ktorá rozhodne na konci rok nemôže chýbať Download the Cultshow Saga Collection. Zároveň ňou môžete privítať rok nový.

„Budeme pre vás chystať občerstvenie formou bufetových stolov, nebude chýbať polnočný prípitok so šampanským Moët & Chandon N.I.R mr one day. (svietiace), tradičný ohňostroj a nevynecháme ani tombolu. Do nového roka nás všetkých spoza mixu privedie náš Dj Lukas.O, ktorý pre vás už tradičné chystá tie najlepšie hity rokov minulých až po tie najväčšie tanečné pecky súčasnosti 레지던트 이블3 다운로드. Za barom nebudú chýbať naše skvelé barmanky a my veríme, že si koniec starého a začiatok nového roka spolu užijeme v plnej paráde 😍 Nezabudnite zdielať udalosť, pozvať všetkých kamarátov a pre istotu si už dnes rezervujte svoj box.  Tešíme sa na vás,“ pozývajú organizátori z Manga

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Music: DJ LUKAS.O
Hosteska & welcome drink
Polnočný prípitok – Moet & Chandon N.I.R autoset.
Tombola – 3 x Bottle SERVICE
Bohaté bufetové stoly
Občerstvenie
Ohňostroj
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !! 원산지관리사 기출문제 다운로드!
Vstup do polnoci 15 €
Vstup po polnoci 10 €

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr 안드로이드 자막 다운로드. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

Info & rezervácie: 0905 546 374

PR

REKLAMA