Connect with us

Novinky

Pieščanský Rýnek: Remeselnícko-farmárske trhy na Námestí slobody už tento víkend

Published

on

Reklama

Neviete prísť na to, čo by potešilo vašich blízkych pod vianočným stromčekom? Alebo by ste sami chceli dostať niečo originálne a s láskou vyrobené? Pozvite vašich známych a príďte sa sami inšpirovať či nakúpiť od takmer 40-tich remeselníkov a farmárov, ktorí sa vystriedajú na Námestí slobody počas dvoch predvianočných víkendov (14.-15.12. a 20.-22.12.) na Vianočnom Pieščanskom Rýnku od 10:00 do 18:00 h.

Tento víkend sa môžete tešiť na výrobky z dreva, cínu, kože a textilu. Prídete si na svoje, aj ak ešte nemáte poriadne čiapky a rukavice, ak obľubujete prírodnú kozmetiku, alebo radi popíjate ovocné šťavy či bylinkové čajíky. Nebudú chýbať ani orechy, sirupy, džemy a tradičné vianočné aranžmá a ozdoby na stromček z prírodných materiálov. Hľadáte originálnu šitú hračku pre Vaše najmenšie ratolesti, alebo by sa Vám hodil ešte nejaký jedinečný ručne vyrábaný šperk do balíčka pre tú najkrajšiu ženu pod slnkom?

Reklama

Pieščanský Rýnek je už piaty rok súčasťou Vianočných Piešťanských Trhov, ktoré tradične prinášajú do mesta tú pravú vianočnú atmosféru zaujímavým hudobno-zábavným programom počas celého decembra.

Nezabudnite sa tento víkend do mesta vybrať trochu skôr, ako na večerný punč, aby ste stihli vychytať tie najlepšie kúsky od samotných tvorcov, remeselníkov a farmárov, ktorí pre Vás chystajú kopec kreatívnych a nápaditých darčekov. Všetkých predajcov, dátumy ich predajných dní, aj fotografie z trhov môžete nájsť v novom albume na našej fb stránke.

Reklama

Keď nakúpite na Pieščanskom Rýnku, môžete si byť istý, že ste práve podporili tvorivých ľudí, ktorí si vlastnými rukami plnia svoje sny.

PR

Populárne články