Úvod Novinky Mango chystá tri veľkonočné párty

Mango chystá tri veľkonočné párty

Obľúbený piešťanský klub Mango chystá počas blížiacej sa Veľkej noci až tri párty. Baviť sa môžete od piatku až do pondelka rána previous version of TeamViewer.

Čis T & Mišo Biely – Yak orol show – MANGO club Piešťany

19.4.2019

Každý kto ho pozná vie, že keď príde, tak to roz … noo bude žúr 😎 A nie hociaký, ale že TOPKA 😍 Už na veľký veľkonočný piatok to  v Mangu odpáli na plné obrátky sám pán Čis T aka exČistychov a spolu s Mišom Bielym vám predvedú energiou nabitú show hbase.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Support: DJ PAYO
Fotograf & video
Hosteska & welcome drink
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 16+

RETRO PARTY

20.4.2019

Čo by to bolo za Veľkú noc bez poriadnej RETRO PARTY 😍 Na tej minulej ste sa bláznili až do rána bieleho a my si ju už v sobotu 20.4.2019 zopakujeme v ešte bláznivejšom prevedení 😁 Už teraz si chystajte ten najlepší retro kostým, prevetrajte babke šatník alebo si požičajte oblečko od staršieho súrodenca 😉 Nebude chýbať tombola o super ceny, uletená retro výzdoba klubu, či vozenie sa po meste v originálnom VB Žiguliaku ako za starých čias 😎 O tú najlepšiu zábavu sa postará DJ LUKAS.O a pitný režim má pod palcom ten najlepší personál v meste 😍

Music: DJ LUKAS.O
Hosteska & welcome drink
Tombola
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+

Veľkonočná Easter PÁRTY
21.4.2019

Isto aj vy radi dostanete po vajci 노을 꿈 다운로드. Veľkonočnom. Čokoládovom 😁 Od nás. Už na Veľkonočnú nedeľu 21.4.2019, kedy si naložíme parádnu šibačkovú žúrku, ktorú proste chcete zažiť 인스톨 쉴드 다운로드. Okrem sladkých dobrotiek pre vás chystáme aj krásne zajkovské hostesky a tú najlepšiu Veľkonočnú diskotešenicu pre vás rozpumpuje skvelý DJ MACO 😍 Dobrým drinkom vás zase obleje, pardon naleje naša skvelá barmanská úderka Tigan download.

Music: DJ MACO
2 x Hosteska & welcome drink
Sladké prekvapenie
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+

info & rezervácie: 0905 546 374
PR

REKLAMA