Connect with us

Novinky

Mango chystá tri veľkonočné párty

Published

on

Reklama
Reklama

Obľúbený piešťanský klub Mango chystá počas blížiacej sa Veľkej noci až tri párty. Baviť sa môžete od piatku až do pondelka rána.

Čis T & Mišo Biely – Yak orol show – MANGO club Piešťany

19.4.2019

Každý kto ho pozná vie, že keď príde, tak to roz … noo bude žúr 😎 A nie hociaký, ale že TOPKA 😍 Už na veľký veľkonočný piatok to  v Mangu odpáli na plné obrátky sám pán Čis T aka exČistychov a spolu s Mišom Bielym vám predvedú energiou nabitú show.

Support: DJ PAYO
Fotograf & video
Hosteska & welcome drink
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 16+

RETRO PARTY

20.4.2019

Čo by to bolo za Veľkú noc bez poriadnej RETRO PARTY 😍 Na tej minulej ste sa bláznili až do rána bieleho a my si ju už v sobotu 20.4.2019 zopakujeme v ešte bláznivejšom prevedení 😁 Už teraz si chystajte ten najlepší retro kostým, prevetrajte babke šatník alebo si požičajte oblečko od staršieho súrodenca 😉 Nebude chýbať tombola o super ceny, uletená retro výzdoba klubu, či vozenie sa po meste v originálnom VB Žiguliaku ako za starých čias 😎 O tú najlepšiu zábavu sa postará DJ LUKAS.O a pitný režim má pod palcom ten najlepší personál v meste 😍

Reklama

Music: DJ LUKAS.O
Hosteska & welcome drink
Tombola
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+

Veľkonočná Easter PÁRTY
21.4.2019

Isto aj vy radi dostanete po vajci. Veľkonočnom. Čokoládovom 😁 Od nás. Už na Veľkonočnú nedeľu 21.4.2019, kedy si naložíme parádnu šibačkovú žúrku, ktorú proste chcete zažiť. Okrem sladkých dobrotiek pre vás chystáme aj krásne zajkovské hostesky a tú najlepšiu Veľkonočnú diskotešenicu pre vás rozpumpuje skvelý DJ MACO 😍 Dobrým drinkom vás zase obleje, pardon naleje naša skvelá barmanská úderka.

Music: DJ MACO
2 x Hosteska & welcome drink
Sladké prekvapenie
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+

info & rezervácie: 0905 546 374
PR

Populárne články