Úvod Aktuality Nad Bradlom a Piešťanmi poletí na Štefánikovu počesť veľká formácia lietadiel štyroch...

Nad Bradlom a Piešťanmi poletí na Štefánikovu počesť veľká formácia lietadiel štyroch štátov

REKLAMA

Blížiace sa celoštátne oslavy 100. výročia úmrtia Milana Rastislava Štefánika sa stanú aj neopakovateľnou medzinárodnou leteckou udalosťou 2018 포토샵 cc 다운로드. V sobotu 4. mája preletí ponad mohylu na Bradle a letisko Piešťany jedinečná zostava lietadiel štyroch krajín, ktoré sa bytostne spájajú so životom a osudmi M Photoworks v1 5. R. Štefánika ako vedca, pilota, vojaka a štátnika. Majestátnu vzdušnú poctu generálovi vzdajú stíhacie a dopravné stroje v dvanásťčlennej zostave leteckých síl Slovenska, Českej republiky, Francúzska a Talianska 영화 빅쇼트 다운로드.


Slávnostný prelet kombinovanej zostavy pripravuje Generálny štáb Ozbrojených síl SR so štátmi, v ktorých M 궁귀검신 다운로드. R. Štefánik pôsobil. Formáciu povedie slovenské letectvo symbolicky strojom talianskej výroby C-27 Spartan, za ktorým poletí dvojica najnovších stíhačiek Eurofighter Typhoon talianskeho letectva 아바스트 프리 다운로드. Nasledovať bude trio stíhacích lietadiel Mirage 2000, ktoré do pietnej zostavy nominovalo Francúzsko. Za nimi budú mať svoje miesto zástupcovia Českej republiky s dopravným lietadlom C-295 CASA v sprievode dvoch stíhacích strojov Aero L-159 Alca Windows 10 kn download. Záver leteckej piety bude patriť opäť Slovensku a jeho trojici stíhačiek typu MiG 29.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl

“V sobotu o 13. hodine táto spomienková zostava spoločne priletí k Bradlu, kde preletom vzdá poctu generálovi Štefánikovi a pozdraví účastníkov oficiálnej slávnosti TomFile. Odtiaľ potom naberie kurz na piešťanské letisko, kde sa v plnej sláve predvedie tisícom divákov na Festivale letectva, ktorý je súčasťou tohtoročných osláv okrúhleho Štefánikovho výročia,” informoval riaditeľ Festivalu letectva Piešťany Hubert Štoksa Youtube 2160p. “Preto nielen účastníci pietnej spomienky na Bradle, ale aj diváci a návštevníci Festivalu letectva Piešťany budú mať neopakovateľnú možnosť sledovať na vlastné oči let tejto formácie dvd shrink 다운로드. Tým sa v maximálnej miere využije snaha a energia, ktorú letectvá štyroch krajín venujú, aby vyjadrili úctu i vďaku M. R. Štefánikovi. Ako on pred sto rokmi dokázal spájať tieto národy, tak sa teraz tieto národy spoja preňho.”

TS

REKLAMA