REKLAMA

Bývalý Kazačok sa zmenil na nepoznanie. Po mesiacoch dôkladnej rekonštrukcie sa sem presťahoval D.Art, ktorý sídlil kedysi na Gaštanovej ulici one mail. Nezameniteľný vzhľad a atmosféru priestoru vdýchol dizajnér Michal Staško. Chuťové poháriky potešia výtvory tímu podniku pod vedením majiteľa Davida Bartoša loadrunner.

Po rozhodnutí presťahovať sa do nových priestorov padlo tiež rozhodnutie úplne zmeniť grafickú identitu firmy thumb mp3. Dizajnér Michal Staško tak okrem návrhu interiéru vytvoril aj nové logo. To ste si už určite všimli na automobiloch rozvážajúcich pizzu, ktorou je D.Art dlhé roky známy psp 정펌 다운로드. Teraz s novými krásnymi priestormi vstupuje výraznejšie aj do ďalších častí gastrobiznisu. 

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

D.Art ponúka aktuálne svojim hosťom už aj denné menu, čo je novinka oproti pôsobeniu v bývalej prevádzke ps3 iso 한글 다운로드.

„Radi vás privítame v nových priestoroch pri tradičných jedlách slovenskej kuchyne, ale pochutiť si môžete tiež na viacerých druhoch pizze, cestovín, šalátov, burgrov a steakoch. Dopriať si môžete i kávu Illy, či domáci cheesecak, kvalitné výberové vína a alkohol. Naše jedlá sú pripravované z kvalitných surovín a rovnako pri dennom menu sa zameriavame na kvalitu a nie na kvantitu,“ hovorí majiteľ úspešnej firmy D. Bartoš.

D.Art pre vás dokáže zorganizovať taktiež akúkoľvek akciu. Oslavy, svadby, kary, či firemné stretnutia môžete mať v štýlových priestoroch, ktoré majú k dispozícii tiež veľké parkovisko.

„Akcie sú pre nás dôležité. S variabilným špeciálne navrhnutým interiérom si vieme oddeliť jednotlivé časti prevádzky, aby neboli navzájom rušené. Akcie dokážeme robiť počas celého týždňa aj víkendu. Taktiež je možnosť organizovať uzatvorené semináre a ďalšie podobné podujatia. Kapacita je okolo 100 ľudí,“ priblížil D. Bartoš.

Do podniku je bezbariérový prístup a k dispozícií sú tiež toalety pre vozíčkarov.

Návštevníkom bude do mesiaca k dispozícii aj prerobená terasa s veľkorysým priestorom.

PR Foto: Erik Ďuriš

 

REKLAMA