Connect with us

Aktuality

Dominika Cibulková ponúka za informácie o zlodejovi odmenu

Published

on

Reklama

Celosvetovo úspešná tenistka, ktorá vyrastala v Piešťanoch, nedávno zverejnila na svojej facebookovej stránke video z bezpečnostnej kamery. Išlo o zábery na zlodeja, ktorý v pondelok 15. júna kradol v ich rodinnej chate na Záhorí. Dominika požiadala svojich fanúšikov o zdieľanie a za informácie o nevítanom návštevníkovi ponúka aj finančnú odmenu.

„Momentálne prežívam najkrajšie obdobie v živote a chcela by som sa s vami o tieto pocity podeliť, sú však ľudia, ktorí sa neštítia naozaj ničoho…Takže dnes by som vás chcela výnimočne poprosiť o pomoc. Prehrajte si priložený kamerový záznam a v prípade, že mi viete poskytnúť akékoľvek informácie (za finančnú odmenu) o identite tohto zlodeja, píšte do správy. Tento zlodej kradol u nás na chalupe na Záhorí 15. 6. v noci… Ďakujem Vám“, napísala na sociálnej sieti.

Reklama

K udalosti došlo len krátko potom, ako sa spolu s manželom tešili z narodenia syna Jakuba. Ten sa narodil v nedeľu 14. júna vo Viedni. „Náš svet už nikdy nebude rovnaký, 14. 6. 2020 sme privítali nášho vzácneho syna Jakuba Navaru,“ napísala na instagrame.

Reklama

Bývalú profesionálnu športovkyňu s Piešťanmi spájajú nielen jej prvé tenisové kroky, ale sídli tu aj obchodná spoločnosť, ktorá nesie jej meno.

-red- Zdroje: FB Dominika Cibulková, instagram

Populárne články