Úvod Novinky CityFest pridal ďalšie mená: PPE, L Plus, Toxic Elements

CityFest pridal ďalšie mená: PPE, L Plus, Toxic Elements

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jedným z najväčších lákadiel sobotného programu bude košická formácia Puding Pani Elvisovej. Elektronickú hudobnú scénu budú v piatok reprezentovať svetovo uznávaný L Plus a domáci Toxic Elements 피구왕 통키 게임 다운로드. CityFest sa na Námestí slobody v Piešťanoch uskutoční 26. a 27. mája.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Puding pani Elvisovej patria medzi najobľúbenejších interpretov letných festivalov 초속 5cm 다운로드. Ich spojenie tanečnej elektronickej hudby a množstva ďalších žánrov dokáže roztancovať aj niekoľkotisícové publikum.

Po krátkej materskej prestávke sa Puding Pani Elvisovej na čele so speváčkou Slivkou vrátil na pódiá v roku 2015, kedy vyšla zatiaľ posledná štúdiová nahrávka s názvom Tektonická platňa 명화그림 다운로드.

Odvtedy sa skladby z tohto albumu stali hitmi a Prúdy Láv, Sisisisi alebo Freelance určite zaznejú aj 27 9월 모의고사 다운로드. mája v centre Piešťan.

L Plus je slovenská drum and basová hviezda, ktorá sa venuje produkcii a DJigu od roku 1998 Son's Three-Year-Old 5. Odvtedy sa vypracoval na jedného z najrešpektovanejších producentov v Európe a pravidelne hráva v Japonsku, Francúzsku a vo Veľkej Británii.

Produkcia vlastnej hudby ho dostala aj na veľké svetové festivaly 강남구청 인강 다운로드. L Plus dostal ponuky od viacerých vydavateľstiev z USA aj z Nemecka, ale napokon sa udomácnil v Technique Recordings, ktoré patrí medzi svetovú špičku Standing Egg Confession.

Jeho hudbu je možné definovať ako tanečný drum and bass / drumstep plný energie a pozitívneho náboja 최신곡 다운로드. Na rozdiel od iných DJov hrá veselé, melodické párty tracky, ktoré však majú v sebe energiu „atómovej bomby“. Inak to nebude ani v piatok 26 music songs. mája na CityFeste.

Po jeho vystúpení sa predstaví úspešná piešťanská formácia Toxic Element, ktorá len pred pár týždňami zaujala klipom k singlu Last Summer Night 솔리드웍스 도면 템플릿 다운로드. Ako názov napovedá, ide o melodický Drum and Bass / Dubstep, ktorý sa nesie v pozitívnom letnom duchu.

Toxic Elements je štvorčlenná hudobná skupina, ktorá produkuje elektronickú tanečnú hudbu žánrov: Drum & Bass, Dubstep, Breakbeat a Glitch. Minulý rok vydali svoj debutový album Toxic Dreams, ktorý v piešťanskom klube Podzemie pokrstil jeden z najpopulárnejších drum and bass producentov BTK z Brazílie.

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/1523237417710628/

Facebook: https://www.facebook.com/cityfest.sk/

https://www.instagram.com/cityfestpiestany.sk/

PR

REKLAMA