Úvod Novinky Chutné, zdravé a pestré, aj také je tento týždeň ŽiWell menu

Chutné, zdravé a pestré, aj také je tento týždeň ŽiWell menu

REKLAMA
Knebl

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu v4pc version. Tento týždeň nájdete v menu napríklad Hráškový tatarák, Bryndzovú penu, Zeleninový vývar s morskými riasami, Grilovaný baklažán s pomarančovou marinádou, Cviklovo-feniklový prívarok, ale aj chutný Bezmúčny Kinder mliečny rez a Ananás v cestíčku s medom 캐시워크 다운로드.

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Task Manager. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 7공주. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte when you want to go crazy. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 Sony Vegas trial. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 google files.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 오디널 스케일 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 신구미호 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

PR

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba