REKLAMA

Ak vás golf doteraz nezaujal, je ten najvyšší čas navštíviť vaše golfové ihrisko v Piešťanoch.

Golf & Country Clubu Piešťany je dostupný autom (parkovanie 1,50 € na 12 hodín), bicyklom alebo pešo stone feast music. Areál vám okrem golfu ponúka mnoho ďalších aktivít. Okrem tenisového kurtu a detského ihriska tu nájdete kaviareň s reštauráciou, kde momentálne varíme hlavne nášmu srdcu blízku – českú kuchyňu sap 엑셀 다운로드. Čaká vás tu nová teraska v príjemnom prostredí a nechýbajú ani zaujímavé eventy – zážitkové maľovanie, pikniky a podobne.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Koho by golf predsa len zaujímal 29 파이널판타지3 다운로드. augusta Golf & Country Club organizuje Women´s Golf Day = Deň Ženského Golfu. Ide o celosvetový projekt, kedy sa spoja všetky golfistky, aby úplným začiatočníčkam ukázali, čo na golfe najviac milujú 사탄의인형 2019 다운로드.

Máte jedinečnú možnosť zoznámiť sa s golfom za symbolický poplatok, budú na vás čakať sympatickí tréneri. Čaká vás tiež krásny sprievodný program zameraný na záujmy dám a samozrejme ani prossečko nám nemôže chýbať 연애의 맛 6회 다운로드. Pre viac info k danému projektu prosím kontaktujte recepciu klubu na čísle 0907 821 374 alebo na recepcia@golfpiestany.sk.

Už teraz sa tešíme na vašu návštevu.

PR

REKLAMA