Úvod Aktuality Predbiehací manéver skončil opäť tragédiou. Polícia hľadá svedkov nehody

Predbiehací manéver skončil opäť tragédiou. Polícia hľadá svedkov nehody

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
펀치 드렁크 러브 다운로드

Vodič osobného auta VW Touran jazdil včera o 17.25 h po ceste tretej triedy od Trnavy smerom na Dolnú Krupú. Na rovnom úseku cesty, pravdepodobne pri predbiehaní, zišiel z cesty a narazil do stromu Linux ftp folder. Vodič zo Srbska, ktorý by mal onedlho 45 rokov, utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. V aute bol sám, iné osoby sa pri nehode nezranili.

Polícia počas dokumentovania uzatvorila cestu a vykonávala odklon premávky 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Po odstránení následkov bola asi o 22.00 h cesta plne sprejazdnená.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Presné príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje, vec prevzal na mieste vyšetrovateľ a do konania pribral aj znalca z odboru cestnej dopravy Silicon Valley Season 4.

„Ak ste videli, ako sa nehoda stala, prípadne ste mali na aute kamery, ktoré mohli nehodu zachytiť, ozvite sa nám. Môžete nám napísať do súkromnej správy na FB Polícia SR-Trnavský kraj alebo zavolajte na linku 158 keynote version. Jazdite opatrne, aby ste sa bezpečne dostali domov,“ vyzýva Krajské riaditeľstvo PZ v Trnave.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA