Úvod Kultúra Výstavu 365 tvárí Piešťan dnes otvorí koncert Roba Opatovského

Výstavu 365 tvárí Piešťan dnes otvorí koncert Roba Opatovského

REKLAMA

Počas celého uplynulého roka robil fotograf Martin Ričány portréty ľudí, ktorých stretol v uliciach Piešťan. Každý deň zverejnil jeden portrét na sociálnych sieťach a teraz ich všetky predstaví na výstave 365 tvárí Piešťan magic one 2.0.

Martin Ričány si dal na začiatku roka 2018 neľahkú úlohu – nafotiť 365 portrétov ľudí, ktorých stretne v uliciach Piešťan Free png download. Odvtedy na každý deň uverejňuje jednu fotografiu na Facebooku aj Instagrame a postupne tvorí pestrú mozaiku tvárí, ktorú verejnosti predstaví na výstave v Elektrárni Piešťany Amazing Saturday download.

„Na fotografiách sú prevažne bežní ľudia, ktorí v tomto meste bývajú, pracujú alebo sú s ním iným spôsobom spätí. Ale sú tam aj ľudia, ktorí svojím menom a činmi prezentujú nielen Piešťany, ale aj Slovensko v zahraničí,“ hovorí fotograf Martin Ričány memoit 다운로드. Začiatky boli podľa jeho slov ťažké, ale projekt je v Piešťanoch čoraz známejší a ľudia sa dokonca hlásia, aby sa mohli stať jeho súčasťou. „Najradšej fotím starších ľudí shoal. Starší človek má v tvári neobyčajné čaro. Vrásky vykresľujú osudy, skúsenosti, radosti aj starosti,“ dodáva autor.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Začiatkom tohto roka začal pracovať na tom, aby svoju celoročnú snahu pretavil do výstavy Gothic11. Portréty, ktoré v uliciach spravil, bude od 12. marca prezentovať v Elektrárni Piešťany. Vernisáž začína o 17.30 h a bude spojená s koncertom Roba Opatovského, na ktorý je vďaka sponzorom vstup voľný 카탈리스트 컨트롤 센터 다운로드.

Od 15. apríla si môžu výstavu pozrieť návštevníci piešťanského Auparku a neskôr zavíta aj do nákupných centier ďalších slovenských miest audiere.dll.

TS

REKLAMA