REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V pondelok 11. marca večer sa stala medzi obcami Bašovce a Veľké Orvište dopravná nehoda, pri ktorej zomrel cyklista z Piešťan. 66-ročný muž prešiel pravdepodobne do protismeru, kde došlo k stretu Nissanom Micra Princess Maker 2 Ripin download. Cyklista bez reflexných prvkov nemal pri nehode žiadnu šancu a vážnym zraneniam na mieste nehody podľahol.

„Cyklista sa na ceste sa pohyboval v tmavom oblečení bez reflexných prvkov, a osvetlený nebol ani jeho bicykel movie Bat. Polícia pribrala na miesto znalca z odboru cestná doprava a za účelom zistenia presnej príčiny smrti a  alkoholu, bola u muža nariadená pitva Kamidori. Vodič z osobného auta sa pri nehode nezranil. Orientačná dychová skúška na alkohol bola u muža negatívna. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave maple story client.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Cyklisti a chodci sú stále najzraniteľnejší účastníci cestnej premávky. Stret s vozidlom má zväčša fatálne následky. „Pripomíname, že v záujme vlastnej bezpečnosti by preto pri pohybe na ceste nemali zabúdať na reflexné prvky a dostatočné osvetlenie,“ dodáva M 손the guest 다운로드. Linkešová.

-red- / TS KR PZ v Trnave

REKLAMA