Úvod Novinky Teploty pod mínus 100 stupňov priamo v Piešťanoch

Teploty pod mínus 100 stupňov priamo v Piešťanoch

REKLAMA

Chcete zažiť v týchto teplých dňoch „totálne schladenie“? Po viac ako roku je v Piešťanoch opäť otvorená kryokomora visual studio community 2015 Hangul. Tentoraz v komplexe LINEA – v Regeneračnom centre LINEA.

Neviete čo je kryokomora… Grassmoon? Je to jedinečný zážitok a „hecung“ a hlavne, je to cesta, ako sa zbaviť viacerých zdravotných problémov. Možno neštandardným, ale overeným spôsobom s výsledkami, ktoré pocítite vy sami na vlastnom tele ez2ac 다운로드. Kryokomuru používal na tohtoročnej Tour de France aj opätovný víťaz zeleného dresu – náš Peťo Sagan. Avšak pozor, teplota až pod mínus 110 stupňov Template ppt download. Takže otázka znie: „dáte to…?“.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Aké ma kryoterapia a kryokomora účinky… Atlantic Rim download?

Pôsobenie nízkych teplôt v kryokomore urýchľuje liečbu mäkkého tkaniva a kĺbov po úrazoch (pomliaždenie s krvným výronom, vyvrtnutie a podobne) Ico free download. Taktiež eliminuje krvácanie, analgéziu a opuchy, obmedzuje riziko pretrénovania a podporuje svalovú relaxáciu i celkovú biologickú regeneráciu Skycastle 7. Čiže vhodné pre rekreačných a samozrejme aj profesionálnych športovcov.

Kryoterapia zároveň pôsobí pozitívne na imunitný systém a posilňuje tak obranyschopnosť organizmu Ndine Regulation 2019. Vytlačením tuku z buniek pri ich stiahnutí chladom a ich nasledujúcom prekrvení sa dosahujú úspechy aj pri úpravách celulitídy. Všeobecne možno konštatovať, že pobyt v extrémne nízkych teplotách omladzuje, osviežuje a zlepšuje náladu 창피해 다운로드.

Vylučovanie hormónov počas kryoterapie, najmä testosterónu, je zaujímavé najmä pre športovcov, ale aj bežnú mužskú klientelu, pretože pozitívne vplýva na zvýšenie potencie a úpravu rôznych druhov sexuálnych disfunkcií 셜록홈즈 소설 다운로드. Kryoterapia je jednou z najúčinnejších foriem regenerácie a zvyšovania výkonnosti.

Vyskúšajte jedinú KRYOKOMORU na Slovensku, ktorá je vybavená špičkovou technológiou ZIMMER MEDIZINE SYSTEME, bez použitia tekutého dusíka a pri garantovaní stabilnej teploty v celom priestore komory“. Otvorené denne od 15.00 do 17.00 hod. Viac na centrumlinea.sk

Ako s správať v kryokomore?

Pred vstupom do komory treba mať nasadené a oblečené všetky ochranné pomôcky (dostanete ich pri vstupe na recepcii kryokomory aj s ochranným rúškom).

V komore treba dýchať pomaly a plytko cez ochranné rúško.
Po krátkej adaptácii v predsieni s teplotou -50 °C (odporúča sa 30 sekúnd) sa prechádza do aplikačnej – liečebnej komory s teplotami v rozsahu až -110.

Pobyt v samotnej liečebnej komore trvá 2 až 3 minúty. Čas v nej je vhodné stráviť pomalou chôdzou, polohou v podrepe možno tiež skúmať rozličné teplotné úrovne v miestnosti.

Liečebný efekt bol však zaznamenaný už pri dĺžke trvania od 0,5 minúty.

NETREBA SA BÁŤ! K bezpečnosti procedúry prispievajú okrem signalizačných zariadení aj špeciálne dvere, ktoré sa otvárajú už pri minimálnom zatlačení.

Na fázu schladenia nadväzuje po opustení kryokomory etapa zvýšenej fyzickej záťaže prostredníctvom pohybových aktivít v miestnosti vybavenej stacionárnym bicyklom, orbitrekmi a podobne. Tieto pohybové aktivity sa odporúča aplikovať 10 až 15 minút.

Potom už len pocítite pozitívne stavy svojho tela, najmä pod vplyvom vyplavovania sa (okrem iných) hormónov šťastia – ENDORFÍNOV.

PR

REKLAMA