Úvod Novinky Slávny broadwayský muzikál West Side Story uvidíte v Dome umenia

Slávny broadwayský muzikál West Side Story uvidíte v Dome umenia

REKLAMA

Ostatné slovenské mestá sú už takmer vypredané, príďte na West Side Story do Piešťan. Dom umenia ho uvedie 15. októbra o 19.00 h haansoft pdf 드라이버 다운로드.

Tvorcovia muzikálu West Side Story v roku 1957 kompletne prepísali históriu muzikálového divadla. Odvtedy sa nepretržite hrá na javiskách po celom svete 바람체 다운로드. Ani po 60 rokoch neprestávajú nesmrteľné melódie Leonarda Bernsteina Maria, Tonight, Somewhere alebo I Feel pretty fascinovať divákov. Tento prepísaný príbeh veľkej lásky Rómea a Júlie otvára rasové, ako aj migračné otázky a divákov dovedie k slzám 아이폰 6 벨소리 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V muzikáli sa pod režijnou taktovkou Jána Jackuliaka predstaví 42 skvelých hercov a tanečníkov – Dušan Cinkota, Tomáš Palonder, Gregor Hološka, Katarína Ivánková, Romana Dang Van , Silvia Soldánová, Ondro Antálek, Ján Jackuliak, Peter Trník, a mnohí ďalší Grape Valley.

Príbeh lásky, nenávisti, žiarlivosti, stretu dvoch kultúr sa odohráva v newyorskej štvrti Upper West Sidev 50. rokoch minulého storočia a je vždy pre diváka zážitkom 스마트폰 해킹 툴 다운로드.

Tvorcovia:
réžia: Ján Jackuliak
as. réžie: Karel Škarka / CZ
hudobné naštudovanie: Karel Škarka / CZ
choreografia: Silvia Beláková
kostýmový výtvárník: Veronika Vartíková
scéna: Diana Strauszová

Vstupenky v hodnote 35,- € a 29,- € sú v predaji v pokladni Domu umenia a na www.predpredaj.sk

-pr-

REKLAMA