Úvod Aktuality Poslanec Miloš Svrček a jeho manželka bojujú v nemocnici s covidom

Poslanec Miloš Svrček a jeho manželka bojujú v nemocnici s covidom

REKLAMA

O zlom zdravotnom stave poslanca Národnej rady SR a jeho manželky, ktorá je členkou piešťanského mestského zastupiteľstva, informoval predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) Korean fonts.

„Môj poslanecký kolega Miloš Svrček bol s ťažkým priebehom prevezený do nemocnice a bojuje tam o život. Jeho manželka takisto bojuje o život,“ vyhlásil predseda parlamentu Boris Kollár v diskusnej relácii televízie TA3 매크로 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021

O tom, že 38-ročný poslanec zvolený za Sme rodina je v súvislosti s ochorením covid-19 vo vážnom zdravotnom stave ako prvý priniesol správu v pondelok 1 감자별 다운로드. marca portál Aktuality.sk 알리아스 다운로드.

Miloš Svrček vo štvrtok cez facebook oznámil: „Po dvanástich dňoch horúčiek 39 a postupných závážných problémoch s dýchaním moje telo postupne rezignovalo a potrebovalo zdravotnú pomoc.“

Dodal, že teraz sa už jeho  zdravotný stav zlepšuje a bude nasledovať rekonvalescencia 마이크로소프트 픽스잇 다운로드. Zároveň poďakoval lekárom a zdravotným sestrám pracujúcim na infekčnom oddelení, kde leží. „Teraz to tu s nimi prežívam a vidím ako nám pomáhajú aj na úkor ohrozenia svojho zdravia. Fakt klobúk dole,“ napísal na svojom facebookovom profile Miloš Svrček.

Text: Martin Palkovič Foto: FB/MilosSvrcekBlog/

REKLAMA