Úvod Aktuality Lidl dnes spustil súťaž o ihriská Žihadielko, Piešťany zatiaľ vedú

Lidl dnes spustil súťaž o ihriská Žihadielko, Piešťany zatiaľ vedú

REKLAMA
HA PN

Podobne ako vlani aj tento rok sieť predajní Lidl spustila súťaž o vybudovanie detských ihrísk v desiatich slovenských mestách. Minulý rok sa napriek hlasovaciemu ošiaľu Piešťanom nepodarilo ihrisko získať, no zadarilo sa Vrbovému, ktoré s počtom hlasov 118 572 vyhralo vo svojej kategórii Han Kyung-ae. Tohtoročné hlasovanie bolo spustené dnes 16. januára a potrvá do 28. februára.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

Spoločnosť Lidl plánuje investovať aj tento rok do výstavby detských ihrísk 870-tisíc eur 다이소 멤버십 다운로드. „Moderných a bezpečných detských ihrísk v slovenských mestách nie je dosť. Detskí lekári i psychológovia upozorňujú, aké je dôležité, aby deti odmala trávili voľný čas aktívne Download Autocad 2018. Preto sme sa rozhodli pomôcť pri budovaní najmodernejších ihrísk, ktoré deťom ponúknu aktívny pohyb zábavnou formou,“ informuje Lidl Find the wrong picture for free download. Tento rok sa do projektu zapojilo 67 z 94 oslovených miest. Mestá, v ktorých vybudovali ihrisko minulý rok, sa už do súťaže zapojiť nemôžu, hlasovaním však môžu podporiť iné mestá overseas music.

Hlavným motívom ihrísk je Včielka Maja, ktorú poznajú všetky generácie. Ihrisko má rozmery 20 x 16 metrov a je určené pre deti od 2 do 12 rokov Download Arirang News. Dopadovú plochu tvorí mäkká liata guma alebo štrk. Ihrisko ponúka malým deťom pružinové hojdačky, kolotoč či domček; pre tých väčších je určený hrad a dva druhy hojdačiek Python opencv. Herné prvky sú podľa Lidlu vyrobené z odolných materiálov a spĺňajú prísne kvalitatívne a bezpečnostné kritériá. Vôkol ihriska je osadených množstvo lavičiek, pri vstupe sa nachádza stojan na bicykle a odpadkový kôš v areáli je taktiež samozrejmosťou 디아블로 2 다운로드. Celé ihrisko je pre bezpečnosť detí ohraničené plotom.

13603239_504781839711679_6408534877719444477_o

Aktuálne sa Piešťany s počtom hlasov 526 nachádzajú na prvom mieste gate of steiner. Za nimi nasledujú Levice so 472 hlasmi a Liptovský Mikuláš s 299 hlasmi.

Hlasovať za naše mesto môžete tu 구글 드라이브 스트림 다운로드.

V spodnej časti stránky nájdete odkaz na hru, vďaka ktorej môžete získať bonusový hlas.

-vv; video a grafika: Lidl; foto: Vrbové Online

REKLAMA