Úvod Aktuality Chodca na diaľnici pri Pieštanoch zrazili dve autá, nehoda sa skončila tragicky

Chodca na diaľnici pri Pieštanoch zrazili dve autá, nehoda sa skončila tragicky

Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala včera 15. januára o 20.20 h na diaľnici D1 v km 38,15 v katastri Piešťan, smerom na Trenčín ps3 게임 다운로드. 41-ročný vodič z Česka viedol osobné auto Audi A6, pričom mu z krajnice do cesty náhle vošiel chodec, ktorého nebolo vidieť. Auto chodca zachytilo a odhodilo do pripájacieho pruhu, kde ho zrazil prichádzajúci VW Golf 캐치미이프유캔 다운로드. Jeho 23-ročný vodič taktiež nestihol zrážke s chodcom zabrániť, v dôsledku čoho utrpel 41-ročný muž z Piešťan smrteľné zranenia.

DSC_0058

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Ťažké zranenia utrpela aj spolujazdkyňa v Audi, ktorú zranilo rozbité čelné sklo Dude Simulator. Dychovou skúškou polícia požitie alkoholu u oboch vodičov nezistila. Usmrtenému bude požitie alkoholu zisťované pri pitve. Polícia dopravnú nehodu zadokumentovala a poverený príslušník diaľničného oddelenia Krajského dopravného inšpektorátu v Trnave začal trestné stíhanie vo veci usmrtenia a ublíženia na zdraví java pdf 파일 다운로드.

Polícia pripomína chodcom, že sú riadnymi účastníkmi cestnej premávky a taktiež sú povinní dodržiavať zákon o cestnej premávke. V ňom je uvedené, že diaľnicu môžu používať len vodiči motorových vozidiel, pričom iným účastníkom cestnej premávky je používanie diaľnice zakázané japanese ime.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru-

REKLAMA