Úvod Aktuality Na Krajinskej ceste sa zrazili dve autá, jedno mal viesť Mons. Ján...

Na Krajinskej ceste sa zrazili dve autá, jedno mal viesť Mons. Ján Sokol

REKLAMA
Knebl

V pondelok 26. decembra podvečer sa na Krajinskej ceste pri Technickom skúšobnom ústave zrazili dve autá. V jednom z nich mal sedieť emeritný arcibiskup Mons StarCraft Infinite Map. Ján Sokol. Nikto sa pri nehode nezranil. Zásah hasičov, polície a odťahovej služby si vyžiadal presmerovanie premávky do jedného pruhu.

K nehode došlo krátko po sedemnástej 구글플레이스토어 apk 다운로드. Vodič Škody jazdiaci v smere od kruhového objazdu k svetelnej križovatke pravdepodobne nestihol zabrzdiť a narazil do pred ním stojaceho Fordu, ktorý mal v úmysle odbočiť doľava na Komenského ulicu 애국전선 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Podľa dobre informovaného zdroja mal za volantom Škody Octavia s trnavskými evidenčnými číslami sedieť 83-ročný emeritný arcibiskup trnavskej arcidiecézy Mons 올인포커 다운로드. Ján Sokol. Žiadny z účastníkov kolízie nepotreboval lekárske ošetrenie. „Na vozidlách sme vykonali protipožiarne opatrenia a posypali sme vytečené prevádzkové kvapaliny,“ uviedol veliteľ zásahu Martin Piškula Download cryea.dll. Približne po hodine bola najväčšia piešťanská cesta opäť plne prejazdná.

Správu budeme po vyjadrení polície aktualizovať.

-vv-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba