Úvod Aktuality Na Krajinskej ceste sa zrazili dve autá, jedno mal viesť Mons. Ján...

Na Krajinskej ceste sa zrazili dve autá, jedno mal viesť Mons. Ján Sokol

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V pondelok 26. decembra podvečer sa na Krajinskej ceste pri Technickom skúšobnom ústave zrazili dve autá. V jednom z nich mal sedieť emeritný arcibiskup Mons StarCraft Infinite Map. Ján Sokol. Nikto sa pri nehode nezranil. Zásah hasičov, polície a odťahovej služby si vyžiadal presmerovanie premávky do jedného pruhu.

K nehode došlo krátko po sedemnástej 구글플레이스토어 apk 다운로드. Vodič Škody jazdiaci v smere od kruhového objazdu k svetelnej križovatke pravdepodobne nestihol zabrzdiť a narazil do pred ním stojaceho Fordu, ktorý mal v úmysle odbočiť doľava na Komenského ulicu 애국전선 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa dobre informovaného zdroja mal za volantom Škody Octavia s trnavskými evidenčnými číslami sedieť 83-ročný emeritný arcibiskup trnavskej arcidiecézy Mons 올인포커 다운로드. Ján Sokol. Žiadny z účastníkov kolízie nepotreboval lekárske ošetrenie. „Na vozidlách sme vykonali protipožiarne opatrenia a posypali sme vytečené prevádzkové kvapaliny,“ uviedol veliteľ zásahu Martin Piškula Download cryea.dll. Približne po hodine bola najväčšia piešťanská cesta opäť plne prejazdná.

Správu budeme po vyjadrení polície aktualizovať.

-vv-

REKLAMA