Úvod Aktuality Piešťanskí hasiči počas sviatkov nezaháľali, mali najviac výjazdov v kraji

Piešťanskí hasiči počas sviatkov nezaháľali, mali najviac výjazdov v kraji

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru Trnavského kraja vykonali počas Vianočných sviatkov spolu až 17 výjazdov. Pri požiaroch zasahovali v 7 prípadoch, 2 zásahy boli technické a 8 krát zasahovali hasiči a záchranári pri dopravnej nehode 대신 증권 다운로드. Najviac výjazdov vykonali hasiči Okresného riaditeľstva HaZZ v Piešťanoch, ktorí pomáhali v štyroch prípadoch, 3 výjazdy vykonali hasiči z Dunajskej Stredy a Senice, 2 výjazdy majú na konte hasiči z Trnavy a z Holíča a 1 výjazd absolvovali hasiči z Galanty, Šamorína a Serede 조선일보명조체 다운로드.

13924919_1167242873338911_2668224225221550330_n

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tri zásahy sa týkali požiarov dopravných prostriedkov, pričom po jednom boli v Senici, v Seredi a v Piešťanoch 가을은 참 예쁘다 다운로드. Dva zásahy boli vykonané k požiaru bytu a to v Trnave a Galante. Jeden zásah bol vykonaný k požiaru komína v Šamoríne a jeden krát k požiaru venca na cintoríne v Piešťanoch. Hasiči vykonali dva technické zásahy v Trnave a v Piešťanoch 나쁜녀석들 더 무비 다운로드.

Trnavskí hasiči zasahovali pri dopravných nehodách – 2 krát Senica v obci Jablonica a Smrdáky, 2 krát Dunajská Streda v Trhovej Hradskej a Malých Dvorníkoch, 2 krát Holíč v obci Radošovce a v Skalici, 1 krát Piešťany a 1 krát Sereď v Zemianskych Sadoch 인스타 라이브 방송 다운로드. Hasiči zabezpečili vozidlá proti úniku prevádzkových kvapalín a zraneným osobám poskytli predlekársku prvú pomoc.

-TS Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave-

REKLAMA