Úvod Koktail Ľudí v Alzheimercentre navštívili štvornohí pomocníci

Ľudí v Alzheimercentre navštívili štvornohí pomocníci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tesne pred Vianocami prišli potešiť obyvateľov Alzheimercentra v Piešťanoch terapeuti na štyroch nohách. Šikovné psíky, ktoré pod vedením svojich paničiek, obidve majsterky Slovenska v dogdance, predviedli kus práce a zabavili divákov 서울시 지도 다운로드. Predstavenie, na ktorom psíky ukazujú svoje zdatnosti, naučené kúsky a veľkú radosť z toho, čo robia je veľký zážitok pre všetkých. O to viac pre ľudí, ktorí už nemajú takú možnosť tešiť sa z rôznych vecí z bežného života, to platí aj pre kontakt so zvieraťom, v tomto prípade so psom Java multi-file download. Väčšina z nich už žiaľ túto možnosť stratila.

20161221_133145_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

“Sme radi, že sme mohli ľuďom v Alzheimercentre poskytnúť chvíle, ktoré ich potešili a aspoň na krátky čas pomohli zmierniť dôsledky ich rôznych postihnutí a celkovo spestriť im každodenný život NationwideBlade. Vďaka za to patrí športovým nadšencom ochotným pomôcť, ktorí v lete absolvovali a v horúcom počasí odohrali zábavno-benefičný zorbingový futbal Download the Android Studio sdk. Výťažok z neho bol použitý práve na toto vianočné dogdancing vystúpenie a canisterapiu. Dopriala by som hráčom, teda prispievateľom pohľad na ľudí, ktorým dopomohli zažiť veľkú radosť Download the dailymotion video. Videli by, že to nebolo márne, ale práve naopak, malo to obrovský význam. Chceli by sme sa taktiež poďakovať ZSE za finančnú podporu, ktorou nám umožnili celý tento projekt zrealizovať,“ povedala Marcela Sedláková, predsedníčka Občianskeho združenia MARESSA omvs 다운로드.

20161221_130558_resize

Záverom už len snáď malé odporúčanie – trénujme svoj mozog, pestujme telo, myslime na druhých a navzájom si pomáhajme Jeju Gothic Download.

Občianske združenie MARESSA
želá všetkým ľuďom veľa zdravia, lásky, spokojnosti, porozumenia
a hlavne šťastný Nový rok 2017 페인터 12 다운로드!

-Občianske združenie MARESSA-

REKLAMA