Úvod Koktail Čo by ste radi videli v Hradnom biografe?

Čo by ste radi videli v Hradnom biografe?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na hrade Beckov plánujú v sezóne 2018 sériu rôznych večerných podujatí pre návštevníkov. Chystá sa znovuobnovenie večerného premietania filmov pod názvom Hradný biograf Men's Worship Camp 2018. Návštevníci majú aktuálne možnosť navrhnúť filmy, ktoré by radi videli a získať za to odmenu.

„V týchto mesiacoch hrad ešte spí, ale my ani vy určite nie, a tak sme sa rozhodli vám ponúknuť možnosť ovplyvniť výber večerných filmov, ktoré by sme pre vás počas leta pripravili, a ktoré by ste si radi na hrade pozreli 엔비디아 지포스 다운로드. Z návrhov 9. februára vyberieme tie najlepšie, ktoré budú mať najviac lajkov,“ vyzývajú na aktivitu prevádzkovatelia hradu na svojej facebookovej stránke egov 파일 다운로드. Jeden z návrhov bude odmenený voľným vstupom na hrad pre štyri osoby.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Návrhy na filmy už padli rôzne, ale zatiaľ sa najviac pozdáva klasika Sedem statočných, a pre deti najnovšia rozprávka Coco Lineage Pack. Padlo tiež odporučenie na slovenský horor z roku 2012 s názvom Zlo, keď podľa navrhovateľky to môže byť večer na hrade celkom strašidelné Unwritten tube downloads. Hlasujúcim sa pozdávajú tiež návrhy ako Báthory, Kráľova priazeň alebo Pomáda. Svoje nápady môžete pridať ešte aj vy a rovnako môžete hlasovať za navrhnuté tituly na FB Hradu Beckov I'm going to download.

-red- Foto: Ľuboš Balažovič

 

REKLAMA